Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Digitálna novinka v oblasti úverov pre podnikateľov

Novy projekt.jpg
Foto: Tatra banka
22. novembra 2023 Autor Informačný servis Tlačiť

Tatra banka ako najlepšia digitálna banka pre malých a stredných podnikateľov v regióne strednej a východnej Európy (podľa Global Finance) prináša svojim klientom aj neklientom ďalšiu užitočnú funkcionalitu.

Postačuje, aby na webovej stránke banky alebo v mobilnej aplikácii Tatra banka zadali svoje IČO, zodpovedali krátke otázky a v okamihu získajú informáciu o maximálnej výške úveru, ktorú im vie banka poskytnúť. V prípade živnostníkov a jednoosobových spoločností môžu navyše prejsť celým úverovým procesom digitálne, bez akejkoľvek potreby návštevy pobočky.

Informácia o výške úveru na klik

Tatra banka prináša zmysluplné inovácie pre všetkých svojich klientov– fyzické aj právnické osoby. Práve pre druhú skupinu predstavuje online ponuku podnikateľského úveru ako prvá banka na Slovensku. Na získanie informácie, koľko finančných prostriedkov môže klient získať, mu bude stačiť, aby navštívil novú webovú stránku alebo mobilnú aplikáciu Tatra banka. Následne vyplní svoje IČO a odpovie na krátke otázky. Obratom sa mu zobrazia informácie o výške úveru pre svoje podnikanie. Ak klienta ponuka osloví, bude môcť pokračovať v úverovom procese rovnako digitálne. Nová služba je dostupná pre klientov aj neklientov.

Online podnikatelsky uver modelovanie aplikacii.jpg
Foto: Tatra banka

Online financovanie kedykoľvek a kdekoľvek

Klienti a neklienti banky so záujmom o financovanie dokážu v Tatra banke získať informáciu o možnostiach financovania jednoducho a rýchlo – bez nutnosti návštevy pobočky alebo telefonického kontaktovania. Online podnikateľský úver je určený pre malé a stredné spoločnosti a živnostníkov, vrátane tých, ktorí si uplatňujú paušálne výdavky. Je vhodný aj pre rozvoj začínajúceho podnikania, keďže je dostupný už po mesiaci podnikateľskej činnosti. Klienti navyše nemusia poskytnúť zabezpečenie majetkom a pri poskytnutí dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Medzi jeho výhody ďalej patrí variabilita formy úveru. Klienti si sami vyberú, či uprednostnia splátkový alebo kontokorentný úver. Rovnako tak si prispôsobia výšku úveru až do 50 000 EUR a jeho splatnosť. Ak o úver požiada jednoosobová spoločnosť, môže ho získať úplne digitálne bez návštevy pobočky.

Jednoosobové spoločnosti predstavujú formu, v ktorej podnikanie zastupuje len jeden predstaviteľ. Ide napríklad o živnostníkov, slobodné povolania alebo firmy, v ktorých je konateľ a 100 % vlastník jedna a tá istá osoba.

Viac informácií o Online podnikateľskom úvere nájdete na webovej stránke.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

podnikateľský úverPRTatra Bankaúver

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X