Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hilton Predstavil Novú Cenovo Dostupnú Značku Tru

76f3c6bebffc4f8493ff78828f25a94a.jpg
hiltonworldwide.com
30. januára 2016 Tlačiť

Spoločnosť Hilton Worldwide Holdings predstavuje hotelovú značku strednej triedy s novým reťazcom nazvaným Tru. Hoci sa zameriava na všetky vekové kategórie, cieľom je prilákať predovšetkým mladších a technologicky zdatnejších zákazníkov, ktorí sa radi stýkajú a pracujú vo verejných priestoroch.

Mladší cestovatelia zvyknú mať podobné očakávania a postoje, týkajúce sa cestovania, vrátane túžby po ľudskom prepojení, dôrazu na personalizáciu a prostredia, ktoré podporuje vytváranie zážitkov.

Očakáva sa, že Tru by Hilton bude otvorený koncom roka 2016. Ceny sa budú líšiť podľa miesta, avšak budú sa pohybovať v rozmedzí $90 až $100.

Tru tvorí 13. obchodnú značku hotelového reťazca Hilton. Spočiatku je zameraná na USA a Kanadu, a už teraz je podpísané vybudovanie 102 hotelov a ďalších 30 čaká na schválenie.

Samotný názov Tru je pre hostí ľahko zrozumiteľný a navyše odráža piliere značky, teda jednoduchosť, temperamentnosť a spojenie s hodnotou.

Značka bude dávať do pozornosti taktiež spojenie s ľuďmi prostredníctvom sociálnych siéti ako Instagram, Twitter, Facebook a YouTube. Vo vstupnej hale bude vždy umiestnená stena sociálnych médií.

Každý Tru hotel bude buď novostavba alebo existujúca nehnuteľnosť, pri ktorej dôjde k zmene použitia. „Nechceme vziať inú hotelovú značku a zmeniť jej korporátny image na Tru,“ vysvetľuje Phil Cordell

Náklady na výstavbu jednej izby sa budú pohybovať v priemere na $85 000. Každý hotel bude mať typicky 98 izieb.

Miestne občerstvenie a nápoje, vrátane piva a vína, budú dostupné na mieste, odkiaľ si ich hostia môžu kedykoľvek vziať. Zostavenie si svojich ľubovoľných raňajok bude bezplatné, káva a čaj budú zdarma po celý deň.

V spoločenskej miestnosti bude veľká televízia a hostia si tu môžu zahrať ping pong či stolný futbal. Wi-fi bude samozrejme taktiež zdarma.

Izby budú vybavené rôznymi skladovacími priestormi, televíziou, multifunkčnou stoličkou namiesto stola a skrine nebudú uzatvorené. Kúpeľne budú mať extra dlhé umývadlá a sprchy namiesto vane.

Hilton novou značkou zaplnil prázdne miesto v segmente strednej triedy. „Napokon si myslím, že v priebehu času sa toto stane našou najväčšou značkou,“ hovorí generálny riaditeľ, Christopher Nassetta.

Zdroj: adage.com

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Marketing

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

september

21sep6:30Legislatívne zmeny v mzdovej učtárni v roku 20206:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

21sep8:30Legislatívne zmeny v mzdovej učtárni v roku 20208:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

21sep8:30Legislatívne zmeny v mzdovej učtárni v roku 20208:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
X