Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

HyroTrade recenzie a skúsenosti s platformou pre obchodovanie kryptomien

Screenshot_2.png
Foto: HyroTrade
10. septembra 2022 Tlačiť

Chcete obchodovať kryptomeny s vysokou finančnou pákou? Zaujala vás platforma Hyrotrade, ale nechcete posielať peniaze neznámej firme? Potom ste tu správne! V tejto recenzii vám okrem iného ukážeme, ako obchodovanie u Hyrotrade prebieha alebo aké si prevádzkovateľ účtuje za svoje služby poplatky.

Registrácia -> https://my.hyrotrade.com/register

Obsah recenzie

 1. Recenzie Hyrotrade v skratke
 2. Základné informácie o Hyrotrade
 3. Čo všetko Hyrotrade ponúka?
 4. Poplatky za Hyrotrade
 5. Registrácia, vklady a výbery
 6. Kto stojí za Hyrotrade
 7. Záverečné zhrnutie
 8. Diskusia

Recenzia na Hyrotrade ve skratke

Hyrotrade je kryptomenová obchodná platforma, ktorá sa špecializuje na maržové obchodovanie kryptomenových párov. Slovo maržovej je tu naozaj dôležité, pretože obchody prebiehajú s pomerne vysokou finančnou pákou 1:100.

Obchodníci môžu špekulovať na rast alebo pokles desiatok kryptomien, obvykle v páre s USDT alebo BTC. Všetky vklady aj výbery prebiehajú v kryptomenách, pretože tradičné fiat meny Hyrotrade nepodporuje.

Hyrotrade1.jpg
Foto: HyroTrade

Hyrotrade má vlastnú platformu. Tá obsahuje klasické obchodné pokyny (Limit, Stop, Stop Limit, Stop Loss, Take Profit) aj množstvo nadštandardných funkcií. Napríklad social trading.

Obchodovanie u Hyrotrade považujeme za ľahko rizikové, a to z dvoch dôvodov. Prvým dôvodom je pomerne vysoká finančná páka, ktorá môže byť najmä pre začiatočníkov a neskúsených obchodníkov likvidačná. Druhým dôvodom je minimum informácií o prevádzkujúcej spoločnosti.

O spoločnosti -> https://hyrotrade.com/sk/o-nas/

Výhody: Vlastná platforma, social trading, nízke poplatky

Nevýhody: Málo informácií o prevádzkovateľovi, Nepodporuje fiat meny, akcie atď. Obchodné podmienky v angličtine.

Základné informácie o Hyrotrade

Názov Hyrotrade
Prevádzkovateľ Greenstar fox alfa LLC (Svätý Vincent & Grenadíny)
Poskytované služby Obchodovanie kryptomien s pákou
Platforma Sirix
Podporované kryptomeny BTC, BCH, ETH, DASH, LTC, NEO, ADA, DOGE, USDT, EOS, TRX
Poplatky za obchodovanie

Áno – (komisný poplatok za každý otvorený obchod, inak

Zadarmo)

Poplatok za neaktivitu Áno
Poplatky za výber Nie
Platobné metódy Kryptomeny
Demo účet Áno
Minimálny výber / vklad 0.0015 BTC
Minimálna objednávka 0.01 BTC
Finančná páka 1:100
Social trading Áno
Hedging Áno

Čo všetko Hyrotrade vie?

Hyrotrade je multifunkčná kryptomenová platforma, ktorá vám umožní obchodovať kryptomeny s využitím vysokej finančnej páky. Obchodovanie kryptomien bez páky ani nákup a predaj kryptomien za klasické fiat meny platforma nepodporuje.

Hyrotrade2.jpg
Foto: HyroTrade

Social trading -> https://hyrotrade.com/sk/spolocenske-obchodovani/

Platformu ocenia predovšetkým aktívni obchodníci a špekulanti, ktorí majú s obchodovaním kryptomien skúsenosti.

Ako Hyrotrade funguje?

 1. Najskôr sa musíte registrovať, zároveň s registráciou sa Vám automaticky vytvorí reálny obchodný účet, na ktorý si môžete jednoducho zaslať kryptomeny. Keď ich nemáte, stačí si ich vymeniť v akejkoľvek zmenárni.
 2. Akonáhle kryptomeny dorazí na váš účet, môžete začať obchodovať. Platforma podporuje 4 typy objednávok (Market, Limit, Stop, Stop Limit), pričom špekulovať môžete na rast ceny (Buy) aj na pokles (Sell). Dajte si ale pozor, všetky obchody prebiehajú s pákou
 3. Zoznam otvorených obchodov vrátane priebežných výsledkov nájdete pod grafom v okne Obchody ukončíte kliknutím na symbol krížika, prípadne môžete využiť funkciu pre automatické ukončenie pozície pri určitej strate (Stop Loss) alebo pri určitom zisku (Take Profit).
 4. Kryptomeny si môžete vybrať pomocou odkazu ,,vybrať prostriedky. Platforma po Vás môže chcieť vloženie vášho ID oproti odoslaniu vašich ziskov, ale jedná sa o štandardný postup. Celý proces netrvá dlhšie ako 48 hodín.
Hyrotrade3.jpg
Foto: HyroTrade

Platforma -> https://hyrotrade.com/cs/platforma/

Obchodovanie s pákou

Páka 1:100 znamená, že vaše objednávky budú 100x väčšie ako investovaná čiastka (marža). Zisky aj straty z takýchto transakcií budú 100x väčšie, než aké by boli bez využitia pákového efektu. Aj malý pohyb ceny tak môže spôsobiť veľký zisk alebo veľkú stratu.

V prvom rade si musíme uvedomiť, že kryptomeny sú extrémne nestabilné a ich ceny bežne kolíšu o jednotky percent denne. Pri každom obchode musíte počítať s tým, že sa vplyvom fluktuácie trhu dostanete (napríklad len dočasne) do straty. Problém je, že s finančnou pákou vám straty pri nepriaznivom vývoji trhu dramaticky narastajú. A môžu vám zlikvidovať celý obchodný účet.

Obchodovanie s vysokou pákou vyžaduje prísny money management, inak jednoducho nemôže fungovať. Obchodníci by mali mať väčšinu peňazí voľne k dispozícii, inak im aj malá fluktuácia na trhu vynuluje účet.

Pri konkurenčnej službe Binance je platforma pre maržové obchodovanie začínajúcim obchodníkom neprístupná. Prevádzkovatelia tejto populárnej burzy si uvedomujú náročnosť obchodovania s vysokou pákou a preto túto službu ponúkajú iba užívateľom, ktorí úspešne absolvujú znalostný kvíz a preukážu tak dostatočnú spôsobilosť. U Hyrotrade je maržové obchodovanie dostupné každému.

Poplatky za Hyrotrade

Sadzobník poplatkov nájdete na hlavnej stránke dole pri obchodných podmienkach.

Hyrotrade4.jpg
Foto: HyroTrade
 • Spread: Nákupná cena (Buy) je vždy nepatrne vyššia ako predajná cena (Sell). Ich rozdiel alebo spread je v podstate poplatok, ktorý zaplatíte pri každom obchode. Pri platforme Hyrotrade ale nie je nijako navyšovaný, ako je tomu a ostatných brokerov.
 • Swap: Swapový poplatok zaplatíte pri každej pozícii, ktorú držíte po uzavretí trhu. Trh sa zatvára vždy 5 sekúnd pred polnocou a otvára o 00:00:00. Sadzba swapového poplatku sa mení, avšak pri našom testovaní bola ročná sadzba pre všetky menové páry 0.00 %. Poplatok sa účtuje na dennej báze podľa vzorca [ročná sadzba]x[objem obchodu] /365. Z toho je zrejmé že ani swapy sa na Hyrotrade
 • Komisný poplatok: Komisný poplatok je jediný poplatok, ktorý na platforme budete platiť. Jeho čiastka je 05% Z každého obchodu
 • Administratívne poplatky: Registrácia a vedenie účtu je zadarmo. Hyrotrade si neúčtuje ani poplatky za vklady alebo za výbery, avšak musíte počítať s poplatkami ťažiarov.

Poplatky -> https://hyrotrade.com/wp-content/uploads/2022/07/png2pdf.pdf

Čo vám ale broker neodpustí, to sú poplatky za neaktivitu. Tie zaplatíte v prípade, že neurobíte žiadny obchod počas 90 dní. Veľkosť poplatku je $10 mesačne a strháva sa zo všetkých neaktívnych účtov, ktoré majú kladný zostatok.

Registrácia, vklady a výbery

Hyrotrade5.jpg
Foto: HyroTrade

Vytvorenie účtu je rýchle a jednoduché. Stačí vyplniť registračný formulár, odsúhlasiť obchodné podmienky a máte hotovo. Overenie identity Hyrotrade nevyžaduje, avšak v obchodných podmienkach sa píše, že pri výbere peňazí spoločnosť môže (ale nemusí) verifikáciu vyžadovať.

Vklady aj výbery sa realizujú pomocou kryptomien, pretože fiat meny (CZK, EUR, USD) platforma nepodporuje.

Otvoriť účet si môžete tu -> https://my.hyrotrade.com/register

Záverečné zhrnutie

Obsluha platformy, ktorá je okrem iného aj v češtine je jednoduchá a intuitívna, takže sa s ňou naučí naozaj každý. Jedinou prekážkou môže byť, že firma, ktorá platformu prevádzkuje nemá oficiálne zastúpenie v SR, takže je otázkou, ako to bude vyzerať s komunikáciou v prípade problémov.

Našťastie firma zamestnáva na podpore slovenských rodených hovorcov, takže nemusíte mať strach z jazykovej bariéry pri riešení vašich požiadaviek.

Hodnotenie: 75%

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

HyroTraderecenzia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

27jún8:30Uhlíkové clo – CBAM8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

27jún8:30Uhlíkové clo – CBAM8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

08júl8:30Vedenie a motivácia výrobných pracovníkov - Teamleader vo výrobe8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Manažérske zručnosti,Riadenie,žiadny

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X