Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Miliardár Grant Cardone, ktorý  je vo svete vnímaný ako business ikona, príde na Slovensko. Na konferencii odovzdá svoje KNOW HOW!

Grant Cardone
Grant Cardone EMPIRE CON
26. júla 2023 277762230_10227855937332247_5827520268110490218_n.jpg Zdroj Janka Marczellová Tlačiť

Grant Cardone, celosvetovo uznávaný podnikateľ, stratég, jeden z najznámejších biznis coachov 21. storočia, investor, ktorý dokázal, že so 100 dolármi vo vrecku vie vybudovať akýkoľvek biznis v hodnote 5,5 milióna dolárov a to za expresných 90 dní, pricestuje do Bratislavy. Na 10.ročníku EMPIRE CON,  jednej z najväčších nezávislých konferencií o podnikaní a business networkingu v Európe, odokryje tajomstvo svojho úspechu!

4. a 5. novembra 2023 sa Bratislava, konkrétne Zimný štadión – TIPOS Aréna, premení na Mekku úspešného podnikania. Na EMPIRE CON 10x konferencii, pred zrakmi niekoľko tisíc návštevníkov, sa predstaví skupina najlepších business mentorov sveta, na čele s Grantom Cardonem. Dvojdňovú konferenciu, zameranú na sales a leadership, má na svedomí úspešný slovenský networker David Zbojek, ktorý aktuálne buduje jednu z najväčších komunít networkingu v Európe. Mladému vizionárovi sa podaril unikátny kúsok, nakoľko dostal Cardoneho do Európy po 8 dlhých rokoch.

Grant Cardone je jeden z najlepších a najznámejších biznis coachov 21. storočia, autor 11 knižných publikácií, z ktorých každá bola zaradená na zoznam najpredávanejších kníh NewYork Times, vrátane knihy “The 10X Rule“. Je tiež zakladateľom konferencie The 10X Movement&The 10X Growth Conference, najväčšej svetovej konferencie o podnikaní a podnikateľoch, kde učí, ako z desať násobiť svoj príjem!

Cardone vlastní a prevádzkuje sedem súkromných spoločností a investičnú firmu v oblasti nehnuteľností, s názvom Cardone Capital. Úspešný podnikateľ, označený časopisom Forbes za marketingového poradcu číslo 1, je súčasťou druhej série reality show Discovery Channel, s názvom Undercover Billionaire.

I Bratislavské podujatie ide ruka v ruke s Grantovým vyjadrením a bude sa niesť v jeho duchu. „PRIŠIEL ZA MNOU DISCOVERY CHANNEL A SPÝTAL SA MA: HEJ, MOHOL BY SI VYBUDOVAŤ BIZNIS V HODNOTE MILIÓNOV DOLÁROV LEN SO 100 DOLÁRMI A TO BEZ POUŽITIA SVOJHO MENA? PRE VÄČŠINU ĽUDÍ BY TO BOLO ÚPLNE NEMOŽNÉ UROBIŤ ANI ZA CELÝ ŽIVOT. NO MNE SA TO PODARILO. A UKÁŽEM VÁM KROK ZA KROKOM PRESNE, AKO SOM TO UROBIL JA A HLAVNE, AKO TO DOKÁŽETE AJ VY!“

Z predajcu áut sa vypracoval na realitného mága, ktorý má v portfóliu viac ako 4 miliardy v nehnuteľnostiach. „Podľa mňa neexistuje nikto lepší, kto by vedel na tému budovania tímu a firmy učiť lepšie ako on. Pre mňa a môj tím to boli mesiace vyjednávaní, ale najťažšie bolo naše rozhodnutie, keďže celková cena účasti takej obrovskej kapacity je na úrovni áčkových spevákov…,“ hovorí organizátor podujatia David Zbojek a zároveň priznáva, že sa poriadne buchol po vrecku, a to nie len v prípade mega úspešného businessmana.

Na rovnakom pódiu sa totiž predstavia i ďalšie známe mená! A to Grantova manželka, Elena Cardone, ktorá svoju kariéru započala v Hollywoode a stala sa z nej knižná autorka, podnikateľka, producentka eventov, mentorka a verejná rečníčka. O slovo sa prihlási i Jessie Lee Ward alias BossLee, ktorá je vnímaná ako mimoriadne úspešná podnikateľka,  business coach, networkingová špecialistka, ktorá to dotiahla do Million Dollar Hall of Fame. Jessie je známa tým, že zdieľa veľmi efektívne obchodné tipy a stratégie so svojimi sledovateľmi a ako na to, ponúkne i účastníkom EMPIRE CON 10x konferencie.

Zastúpenie na podujatí budú mať i domáce hviezdy v oblasti networkingu a podnikania. Ako posunúť biznis, vlastnú značku a nadväzovanie kontaktov na vyšší level predvedie samotný organizátor a zakladateľ značky EMPIRE CON, David Zbojek so svojou polovičkou Adrianou Zbojek, ktorá bude ďalšou prednášajúcou. Okrem vzdelávania, cenných rád a tipov ako zefektívniť podnikanie, si návštevníci podujatia odnesú i umelecký zážitok! „Už dnes sa môžu tešiť na celkovo 8 dynamických dych berúcich show vrátane vystúpenia Dary Rolins a Rytmusa! Naše konferencie nie sú len o tom najlepšom knowhow, ale tak isto po umeleckej stránke siahame po tom najlepšom,“ približuje Zbojek.

A pre koho je vlastne konferencia určená? „Je pre ľudí, ktorí sa rozhodnú znásobiť a zefektívniť svoj biznis a pochopili, že podnikanie nie je “One Man Show“.  Konferencia je zameraná na budovanie tímu a získavanie kvalitných ľudí, ktorí dopomôžu vybudovať silnú a stabilnú firmu,“ vysvetľuje David Zbojek. „Mne to trvalo pätnásť rokov, kým som dosiahol svoj prvý milión a bola to dlhá a náročná cesta. Ak by som mal za sebou tím, ktorý momentálne vediem a mal poznatky, ktoré mám teraz, prvý milión by som zarobil o desať rokov skôr,“ priznáva podnikateľ, že v KONTAKTOCH je SILA a niekoľko šikovných hláv môže dosiahnuť omnoho viac ako jedna.

Podrobnejšie informácie o konferencii, prednášajúcich, vstupenkách, sú dostupné na www.empirecon.sk a v sieti Ticketportal.

277762230_10227855937332247_5827520268110490218_n.jpg

Ing. Lenka Falatová študovala manažment na ekonomickej univerzite. Následne pôsobila niekoľko rokov ako produktová manažérka vydavateľstva odbornej literatúry, kde sa venovala problematike živnostenského podnikania, daní, účtovníctva, ale aj školstva a odpadového hospodárstva. Následne pracovala na pozícii produktovej manažérky a projektovej manažérky. Venuje sa tiež problematike E-commerce, AI a automatizácii a procesnej analýze v podnikoch.

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

EMPIRE CONGrant Cardone

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X