Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Občianske združenie E-ženy bude už štvrtýkrát oceňovať ženy – podnikateľky

Občianske združenie E-ženy bude už štvrtýkrát oceňovať ženy – podnikateľky
E-zena.sk
6. októbra 2014 Zdroj Podnikam.SK, MV Tlačiť

Podnikateľky, ktoré oslovujú svojich klientov aj cez svoju stránku, sa môžu do súťaže prihlásiť prostredníctvom portálu www.e-zeny.sk do 31.12.2014.

Aktívne a talentované ženy, prihláste sa

Cieľom súťaže E-žena je vyzdvihnutie aktívnych, talentovaných žien, ktorým sa darí nielen v podnikaní, ale aj v zladení svojich pracovných činností s ostatnými oblasťami svojho súkromného života. Porota súťaže totiž okrem podnikania – jeho ekonomických ukazovateľov, webovej stránky, originality podnikateľského zámeru a podobne – hodnotí aj ženu ako celistvú osobnosť. Zohľadňuje teda aj jej ďalšie aktivity, napríklad starostlivosť o rodinu, či zapájanie sa do života komunity. Mottom súťaže totiž je „Aby žena ženou bola“.

Ďalším cieľom súťaže je poskytnutie vzoru pre ženy, ktoré možno práve hľadajú odvahu opustiť zamestnanie a pustiť sa do projektu svojich snov, alebo pre ženy, ktoré uvažujú o spôsobe svojej profesionálnej realizácie. Internetové podnikanie je aj pre ženy mimoriadne vhodné, pretože nie je limitované vekom, počtom detí, ani nezamestnanosťou v regióne a môže sa vykonávať aj z pohodlia domova.

V predchádzajúcich ročníkoch súťaže bolo ocenených mnoho žien v rôznych oblastiach podnikania. U Tamary Osaďanovej sa myšlienka na gastro-donáškovú službu zrodila z túžby po raňajkách do postele. Marcela Václavková Konrádová napriek svojmu zdravotnému hendikepu začala odvážne pomáhať prostredníctvom občianskeho združenia, tréningového centra aj chránenej kaviarne.

Martina Valešová okrem svojho e-shopu s vintage a retro materiálom na tvorenie ako prvá na Slovensku ponúka služby profesionálnej organizátorky domácností. Miroslava Kernová sa ako novinárka s tromi deťmi pustila do spravodajského webu. Miroslava Števková vytvorila komunitnú stránku, ktorá pomáha ľuďom privyrobiť si svojím koníčkom. Simona Kováčiková vedie jazykovú školu s tromi pobočkami a tridsiatimi lektormi.

To je len malá ukážka najrozmanitejších podnikateľských zámerov a osobných príbehov víťaziek a ostatných účastníčok súťaže, ktoré sú veľmi inšpiratívne a motivujúce aj pre ostatné členky občianskeho združenia a čitateľky portálu.

Súťaž je od svojho začiatku rozdelená do niekoľkých kategórií, ktoré sa pravda v priebehu rokov menili podľa skúseností z predchádzajúcich ročníkov. V tomto ročníku sú kategórie tri: ženy, ktoré podnikajú len on-line, ženy, ktoré podnikajú on-line aj off-line, a E-žena sympatia, ktorú volia členky občianskeho združenia.

Podľa účastníčok predchádzajúcich ročníkov je účasť v súťaži pre podnikateľky veľkou príležitosťou z viacerých dôvodov. Ceny pre víťazky od partnerov súťaže aj od členiek občianskeho združenia sú, samozrejme, lákavé – niektoré môžu využiť pri svojom podnikaní, iné pri osobnom rozvoji a ďalšie vo svojom súkromnom živote. V tomto prípade však platí, že výhrou je už samotná účasť v súťaži, predovšetkým preto, že je spojená s mediálnym zviditeľnením všetkých kandidátok. Okrem toho môže byť napríklad impulzom pre vylepšenie internetovej stránky, príležitosťou získať nové nápady a stretnúť sa so ženami s „rovnakou krvnou skupinou“ a nadviazať nové priateľstvá aj obchodné partnerstvá.

Podnikateľky, ktoré oslovujú svojich klientov aj cez svoju stránku, sa môžu do súťaže prihlásiť prostredníctvom portálu www.e-zeny.sk do 31.12.2014. Je prirodzene výhodnejšie prihlásiť sa čo najskôr, aby mediálna prezentácia trvala čo najdlhšie. Vyhodnotenie súťaže bude 29.1.2015 a bude spojené s Prezentačným Salónom E-žien, čiže ďalšou úžasnou príležitosťou pre networking.

Podmienky a prihlášku na E-žena roka 2014 nájdete tu:http://www.e-zeny.sk/e-zena-roka/e-zena-roka-2014/projekt-e-zena-roka-2014

Za organizačný tímMonika JakubeczováZakladateľka E-zeny.sk

Odporúčané ebooky

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Manažment

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

november

12nov7:30Vymáhanie pohľadávok7:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Pohľadávky

12nov7:30Vymáhanie pohľadávok7:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Pohľadávky

13nov7:30FeaturedTrojdňové školenie pre personalistov a mzdárov7:30 Udalosť usporiadaná: s.r.o Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody,Personalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X