Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Občianske združenie E-ženy bude už štvrtýkrát oceňovať ženy – podnikateľky

Občianske združenie E-ženy bude už štvrtýkrát oceňovať ženy – podnikateľky
E-zena.sk
6. októbra 2014 Zdroj Podnikam.SK, MV Tlačiť

Podnikateľky, ktoré oslovujú svojich klientov aj cez svoju stránku, sa môžu do súťaže prihlásiť prostredníctvom portálu www.e-zeny.sk do 31.12.2014.

Aktívne a talentované ženy, prihláste sa

Cieľom súťaže E-žena je vyzdvihnutie aktívnych, talentovaných žien, ktorým sa darí nielen v podnikaní, ale aj v zladení svojich pracovných činností s ostatnými oblasťami svojho súkromného života. Porota súťaže totiž okrem podnikania – jeho ekonomických ukazovateľov, webovej stránky, originality podnikateľského zámeru a podobne – hodnotí aj ženu ako celistvú osobnosť. Zohľadňuje teda aj jej ďalšie aktivity, napríklad starostlivosť o rodinu, či zapájanie sa do života komunity. Mottom súťaže totiž je „Aby žena ženou bola“.

Ďalším cieľom súťaže je poskytnutie vzoru pre ženy, ktoré možno práve hľadajú odvahu opustiť zamestnanie a pustiť sa do projektu svojich snov, alebo pre ženy, ktoré uvažujú o spôsobe svojej profesionálnej realizácie. Internetové podnikanie je aj pre ženy mimoriadne vhodné, pretože nie je limitované vekom, počtom detí, ani nezamestnanosťou v regióne a môže sa vykonávať aj z pohodlia domova.

V predchádzajúcich ročníkoch súťaže bolo ocenených mnoho žien v rôznych oblastiach podnikania. U Tamary Osaďanovej sa myšlienka na gastro-donáškovú službu zrodila z túžby po raňajkách do postele. Marcela Václavková Konrádová napriek svojmu zdravotnému hendikepu začala odvážne pomáhať prostredníctvom občianskeho združenia, tréningového centra aj chránenej kaviarne.

Martina Valešová okrem svojho e-shopu s vintage a retro materiálom na tvorenie ako prvá na Slovensku ponúka služby profesionálnej organizátorky domácností. Miroslava Kernová sa ako novinárka s tromi deťmi pustila do spravodajského webu. Miroslava Števková vytvorila komunitnú stránku, ktorá pomáha ľuďom privyrobiť si svojím koníčkom. Simona Kováčiková vedie jazykovú školu s tromi pobočkami a tridsiatimi lektormi.

To je len malá ukážka najrozmanitejších podnikateľských zámerov a osobných príbehov víťaziek a ostatných účastníčok súťaže, ktoré sú veľmi inšpiratívne a motivujúce aj pre ostatné členky občianskeho združenia a čitateľky portálu.

Súťaž je od svojho začiatku rozdelená do niekoľkých kategórií, ktoré sa pravda v priebehu rokov menili podľa skúseností z predchádzajúcich ročníkov. V tomto ročníku sú kategórie tri: ženy, ktoré podnikajú len on-line, ženy, ktoré podnikajú on-line aj off-line, a E-žena sympatia, ktorú volia členky občianskeho združenia.

Podľa účastníčok predchádzajúcich ročníkov je účasť v súťaži pre podnikateľky veľkou príležitosťou z viacerých dôvodov. Ceny pre víťazky od partnerov súťaže aj od členiek občianskeho združenia sú, samozrejme, lákavé – niektoré môžu využiť pri svojom podnikaní, iné pri osobnom rozvoji a ďalšie vo svojom súkromnom živote. V tomto prípade však platí, že výhrou je už samotná účasť v súťaži, predovšetkým preto, že je spojená s mediálnym zviditeľnením všetkých kandidátok. Okrem toho môže byť napríklad impulzom pre vylepšenie internetovej stránky, príležitosťou získať nové nápady a stretnúť sa so ženami s „rovnakou krvnou skupinou“ a nadviazať nové priateľstvá aj obchodné partnerstvá.

Podnikateľky, ktoré oslovujú svojich klientov aj cez svoju stránku, sa môžu do súťaže prihlásiť prostredníctvom portálu www.e-zeny.sk do 31.12.2014. Je prirodzene výhodnejšie prihlásiť sa čo najskôr, aby mediálna prezentácia trvala čo najdlhšie. Vyhodnotenie súťaže bude 29.1.2015 a bude spojené s Prezentačným Salónom E-žien, čiže ďalšou úžasnou príležitosťou pre networking.

Podmienky a prihlášku na E-žena roka 2014 nájdete tu:http://www.e-zeny.sk/e-zena-roka/e-zena-roka-2014/projekt-e-zena-roka-2014

Za organizačný tímMonika JakubeczováZakladateľka E-zeny.sk

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Manažment

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X