Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Realitná platforma R4U.app vďaka interaktívnej mapke, s množstvom moderných funkcií, inovuje realitný trh!

R4U
R4U Foto: R4U
12. januára 2022 Autor R4UZdroj R4U Tlačiť

Slovenský startup prichádza s unikátnou realitnou platformou R4U, ktorá vďaka prehliadaniu na interaktívnej mapke, s množstvom praktických vychytávok, uľahčí inzerciu a predaj nehnuteľností. Výrazne šetrí energiu, čas, peniaze a revolučným moderným prostredím a najnovšími technológiami inovuje aktuálny realitný trh.

Za unikátnym projektom R4U stojí tím odborníkov pôsobiaci v realitnej sfére viac ako štyri desaťročia. Web aplikácia R4U ponúka vyhľadávanie, sprostredkovanie, predaj či prenájom nehnuteľností v dynamickom prostredí, so stále novo vyvíjajúcimi sa trendami. Rozdiel medzi bežnými realitnými prehliadačmi ponúka interaktívna mapka, vďaka ktorej si je možné vyhliadnutú nehnuteľnosť pozrieť rôznymi náhľadmi. Bonusom sú všetky potrebné informácie na jednom mieste!

R4u.pngNápad na platformu vznikol počas vlastnej skúsenosti jedného z členov predstavenstva R4U, Igora Mazáčka – skúseného podnikateľa v oblasti stavebnej realizácie a realitného trhu, ktorý sa vo svete realít pohybuje už vyše dvadsať rokov. „Počas jednej dovolenky v horách, kde ma pri prechádzke lesom očarila krajina, som sa rozhodol, že si tam zadovážim pozemok. Napriek mojim skúsenostiam a znalostiam na realitnom trhu som pri hľadaní zistil, aký je problém a skutočne náročné dostať sa ku korektným a potrebným ponukám, že neexistuje nič, čo obsahuje všeobecné informácie týkajúce sa práce s nehnuteľnosťami v lokalite, čo znamená, kto je majiteľ, aké je vysporiadanie majetku, poloha, terén, čo susedí s vybranou nehnuteľnosťou a mnoho ďalších aspektov. Vtedy mi napadlo, že by som vytvoril niečo, čo by uľahčilo toto sprostredkovanie v maximálnej efektívnosti pre všetkých zaujatých v problematike,“ spomína Igor Mazáček.

Po skvelom nápade prišla na rad realizácia unikátnej platformy. „Samotný technický vývoj aplikácie trval vyše roka,“ uviedol Teodor Derzsi, úspešný podnikateľ v IT sektore, ktorý riadi viacero technických tímov.  „Najprv sme vytvorili realizačný tím 4 špecialistov z odboru sprostredkovania nehnuteľnosti, stavebnej činnosti, IT sféry a  marketingu.  Každý špecialista má svoj tím, ktorý sa stará o súčinnosť, funkčnosť a efektívnosť projektu. Súčasťou realizácie nápadu je nespočetné množstvo spoločných stretnutí,  zisťovaní problematiky v praxi pre každú generáciu,“ dodáva T. Derzsi.

Čerstvo spustená platforma stále napreduje a aktuálne je úplne zadarmo, bez akýchkoľvek poplatkov! „Naši technici pracujú na ďalších aktualizáciách a inováciách, ktoré sa odzrkadlia už v krátkej budúcnosti,“ poznamenal Teodor Derzsi.

Platforma je funkčná a jednoducho ovládateľná, určená či už pre súkromné osoby, realitné kancelárie alebo developerov, jednoducho pre každého, kto má záujem nehnuteľnosti vyhľadávať či inzerovať. „Spoločnosť kladie najväčší dôraz na čo najefektívnejšie uľahčenie práce s nehnuteľnosťami v unikátnom a modernom technologickom prostredí,“ hovorí Igor Mazáček.

Platforma okrem vyššie spomínaných benefitov taktiež overuje pravdivosť obsiahnutých informácií a tým zabezpečuje prechodnosť výlučne validných a korektných ponúk. Zámerom aplikácie je sprostredkovanie harmonického, bezpečného, rýchleho a férového kontraktu.

Plány R4U sú skutočne ambiciózne a okrem ďalšieho vývoja je v hre aj vízia časom expandovať i na zahraničné realitné trhy. „Najbližším cieľom spoločnosti je neustála propagácia, vývoj, zjednodušovanie a spojenie čo najväčšieho počtu ľudí,“ vysvetľuje Mazáček. „Sme len chvíľku spustení, takže chceme najprv pomôcť našim a zrealizovať realitnú revolúciu tu,“ doplnil plány spoločnosti Teodor Derzsi.

Ďalšie informácie o platforme sú dostupné na https://r4u.app/ alebo na instagrame https://www.instagram.com/r4u.app/

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X