Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Slováci sa môžu tešiť! Prichádza revolučná lotéria

Tipos_extravyplata_kuchar_02 1.jpg
Foto: TIPOS
19. marca 2024 Autor Informačný servis Tlačiť

TIPOS prichádza s novou číselnou lotériou EXTRA VÝPLATA, hlavnému výhercovi zabezpečí príjem až na 10 rokov.

Chceli by ste dostávať každý mesiac štedrú výplatu vo výške niekoľkých tisíc eur? Takúto možnosť ponúka nová číselná lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú začala od 19. marca prevádzkovať národná lotériová spoločnosť TIPOS. Žrebovať sa bude každý pondelok.

Nová číselná lotéria EXTRA VÝPLATA sa spôsobom vyplácania hlavnej výhry líši od ostatných číselných lotérií z ponuky spoločnosti TIPOS. Po prvýkrát v histórii číselných lotérií sa hlavná výhra vypláca postupne. „Ide o anuitnú lotériu, nie jackpotovú. Výhra 480 000 eur v prvom poradí je teda pevná, nekumuluje sa ako jackpot, ale zato výhercovi, ktorému na ňu vznikne nárok, bude vyplácaná každý mesiac po dobu 10 rokov „výplata“ vo výške 4 000 eur,“ informovala Jana Pohorelská, hovorkyňa spoločnosti TIPOS.

Extravyplata_3_wellnesska.png
Foto: TIPOS

Podobne ako výhry z prvého poradia budú vyplácané aj výhry v druhom poradí. Výhercom „pípne“ každý mesiac na účte „extra výplata“ 2000 eur po dobu jedného roka, a teda celková výhra v druhom poradí je 24 000 eur (platí pre maximálne dvoch výhercov v druhom poradí).

EXTRA VÝPLATA je číselná lotéria s powerballovým prvkom. „Výherné čísla sa budú žrebovať z dvoch osudí. V prvom sa bude z 27 čísel žrebovať 6 výherných. V druhom osudí budú len 4 čísla a ako výherné sa z nich bude žrebovať iba jedno,“ vysvetlila Pohorelská a dodala, že nová lotéria má 7 výherných poradí. Výšky výhier z tretieho až siedmeho poradia budú závisieť od výšky vkladov do konkrétneho žrebovania. Nebudú teda pevne stanovené ako prvé dve.

Extravyplata_2_sofer.png
Foto: TIPOS

Žrebovanie výherných čísel pre EXTRA VÝPLATU bude raz do týždňa, a to vždy v pondelok. „Prvé žrebovanie novej číselnej lotérie EXTRA VÝPLATA bude už v pondelok 25. marca 2024. Prvé stávky do tohto žrebovania môžu hráči uzatvárať už od 19. marca,“ povedala hovorkyňa a dodala, že cena za jeden tip na jedno žrebovanie v novej lotérii je 1,50 eura. Nová číselná lotéria je bez doplnkovej jokerovej hry.

Na jednom tikete EXTRA VÝPLATY je možné vyplniť maximálne 8 tipov – hracích polí. Stávky si hráči môžu predplatiť maximálne na 12 stávkových období podobne, ako je to u iných lotérií od TIPOSu. EXTRA VÝPLATA neponúka možnosť uzatvoriť systémovú stávku. Staviť si v novej lotérii je možné cez všetky kanály – prostredníctvom terminálov na predajných miestach spoločnosti TIPOS, cez internetový herný portál www.etipos.sk, cez aplikácie TIPOSu a prostredníctvom SMS*. Hráči môžu využiť pri novej číselnej lotérii aj Rýchlu stávku.

Tipos_logo_extra_vyplata_1280x531_px.jpg

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

* Cena odoslanej SMS zahŕňa cenu príslušnej stávky, a to od 1,50 eura za tip a príslušný telekomunikačný poplatok v cene od 0,20 eura.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

EXTRA VÝPLATAlotériaPRTipos

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

máj

28máj8:30Microsoft Copilot: Váš AI asistent8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Umelá inteligencia

30máj8:30Employer Branding Academy8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

30máj8:30Employer Branding Academy8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X