Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Technika, ktorá dodá vašim prezentáciám a seminárom nový rozmer

Video,Projector,For,Work,Presentation,Or,Home,Cinema,Entertainment
Foto: Shutterstock
23. novembra 2021 Autor Informačný servis Tlačiť

V dnešnom svete sú inteligentné zariadenia, od smartfónov až po televízory nesmierne populárne. Existuje na to jednoduché vysvetlenie. Ľudia chcú mať po ruke pohodlné a zároveň efektívne riešenia. Riešenia, pomocou ktorých si majitelia firiem môžu uľahčiť aj svoje podnikanie. Napríklad inteligentné projektory sú vďaka svojim nezabudnuteľným audiovizuálnym efektom a najrôznejším aplikáciám považované za ideálnu voľbu pre aplikáciu nielen do domáceho, ale aj pracovného prostredia.

Moderný projektor

Vďaka intuitívnemu rozhraniu, pohodlným funkciám spolupráce a bezdrôtovej synchronizácii pokrýva špičkový projektor všetky potreby modernej zasadacej miestnosti. Slúži na vytváranie flexibilných pracovných priestorov, v ktorých môžu zamestnanci využívať svoje vlastné zariadenia. Výsledným efektom je zvýšenie produktivity pri úspore nákladov a času. Projektor je teda technika, ktorá dodá vašim prezentáciám, schôdzam alebo seminárom nový rozmer.

Rovnako ako s platformou Shopify, ktorú v podnikaní úspešne využíva aj spoločnosť Okay.sk, môžete s novými funkciami týchto zariadení zabodovať v biznise tiež. A najlepšie sa o tom presvedčíte priamo v praxi.

Systém s množstvom užitočných funkcií

Prezentácie s projektorom patria vo firmách k veľmi dôležitým činnostiam. V mnohých smeroch závisí od nich bezpečnosť, postup práce a výroby, ako aj spomínaná efektivita pracovného tímu. Riešia sa na nich školenia, semináre, získavajú nové vedomosti a vybavujú rôzne dôležité udalosti.

Výhodou týchto zariadení je, že k ich spusteniu a uvedeniu do prevádzky nepotrebujete veľa zbytočných káblov. Bezdrôtové pripojenie vo forme WiFi, NFC alebo Bluetooth rozhrania (v závislosti od modelu) sa o jednoduché a rýchle použitie v praxi postará veľmi dobre.

Funkcionalita inteligentných projektorov však nie je obmedzená len na tento parameter. Okrem hlavných výhod disponujú celým radom užitočných funkcií, pri ktorých uprednostnení bude mať vždy rozhodujúce slovo konkrétny model.

Inteligentné projektory s takýmito vlastnosťami vám pomôžu zlepšiť efektivitu stretnutí a flexibilitu pracovného priestoru. Ako všetky projektory ponúkajú možnosť vysielania obrazu na veľkú obrazovku, no viaceré majú už aj vlastný operačný systém a vstavané biznis aplikácie pre nenáročnú spoluprácu a jednoduchú obchodnú komunikáciu.

Nehovoriac o tom, že tovar tohto a rôzneho iného druhu z Okay získal ocenenie BestBuy, čo znamená, že jeho kúpou získate najvyššiu a overenú garanciu kvality za výhodnú cenu.

Close,Up,Projector,In,Conference,Room,With,Blurry,People,Background
Foto: Shutterstock

Informácie dostupné v tom najlepšom svetle

Prezentovať obrovskému publiku všetky dôležité informácie na veľkej obrazovke televízora alebo počítača nie je pre mnohé firmy z rôznych dôvodom možné. Nielen veľkosť, ale aj cena zohráva v tomto smere veľkú rolu. S projektorom môžete na tieto problémy veľmi rýchlo zabudnúť.

Aj tie najjednoduchšie modely týchto zariadení sú schopné premietať obraz s uhlopriečkou až dva metre. Televízor s podobnou veľkosťou obrazovky by vás stál desaťkrát viac ako bežný projektor. Nehovoriac o hmotnosti takejto dvojmetrovej plochy, na ktorej stav by ste museli dávať neustále pozor. S projektorom môžete na tieto a iné problémy zabudnúť.

Prezentácia, z ktorej nebudete unavený vy ani vaše oči

Ďalšou na záver nemenej dôležitou výhodou projektorov je, že obraz ostáva pre diváka bezpečný. Neškodí zraku, nezaťažuje oči a nespôsobuje pri sledovaní dôležitých informácií zaťaženie chrbtice ani tela. S týmto zariadením sa premenia nudné prezentácie na príjemné spestrenie pracovného dňa, v domácom prostredí zasa vďaka projektorom môžete bez strachu o svoje zdravie sledovať všetky  obľúbené filmy.

Ak teda chcete, aby boli vaše informácie dobre publikom spracované, neváhajte si tento projektor zakúpiť a určite sa vám podarí potrebných ľudí dôležitými informáciami a obsahom osloviť.

Informačný servis

K téme

Témy

OkayPRprezentáciaprojektorseminártechnika

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

06dec8:30Derivatives and other trading instruments under IFRS8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP,Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)

06dec8:30Derivatives and other trading instruments under IFRS8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP,Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)

06dec8:30Zákon o odpadoch a vykonávacie predpisy v zdravotníckych zariadeniach – zmeny od 1. 1. 20218:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Environmentalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X