Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Vzdelávanie v chránenej dielni v Bratislave – Petržalke

Vzdelávanie v chránenej dielni v Bratislave - Petržalke
ijav.sk
8. novembra 2012 Tlačiť

(PR) Vzdelanie je cestou k úspechu a byť jazykovo zdatným je v súčasnosti podmienkou pri mnohých pracovných pozíciách. Práve jazyková bariéra je častým dôvodom, ktorý obmedzuje uplatnenie sa v trhových podmienkach profesionálne schopnej časti populácie. V súčasnosti predovšetkým nadnárodné spoločnosti očakávajú už aj od obslužného personálu znalosť cudzieho jazyka na základnej úrovni (najčastejšie angličtiny alebo nemčiny). 

Lepšia kariéra

Schopnosť dorozumieť sa a komunikovať v cudzej reči umožňuje získať lepšie uplatnenie na trhu práce, v kariérnom postupe, pri štúdiu alebo uľahčí život pri ceste do zahraničia.Agentúra vzdelávania, s.r.o. (franšízový partner Inštitútu jazykov a vzdelávania) so štatútom chránenej dielne so sídlom v Bratislave – Petržalke patrí medzi spoľahlivé inštitúcie ďalšieho vzdelávania s výbornými študijnými výsledkami. Okrem slovenských lektorov zabezpečuje aj lektorov s materinským jazykom príslušnej národnosti, ktorej jazyk vyučuje. Odborné kurzy a voľno časové aktivity vyučujú skúsení odborníci z praxe.Agentúra vzdelávania ponúka tieto základné okruhy kurzov:

  1. V súčasnosti nosnou skupinou kurzov sú jazykové kurzy. Vo verejných aj firemných kurzoch sa študenti vzdelávajú v anglickom jazyku, nemeckom jazyku, holandskom jazyku, francúzskom a španielskom jazyku. Pre výučbu čínštiny a ruštiny sa nepodarilo vytvoriť dostatočne veľkú skupinu.
  2. V príjemných, klimatizovaných priestoroch Agentúry vzdelávania sa organizujú aj počítačové a účtovnícke kurzy. Účtovníctvo je vyučované na SW firmy KROS (Alfa, Omega a Olymp) alebo firmy STORMWARE (Pohoda).
  3. Kurzy rozvoja osobnosti alebo mnohé voľno časové kurzy sú pripravené tak, aby sa ich mohli zúčastniť firemné tímy alebo individuálny záujemcovia, ale aj celé rodiny. Zvládať stres, prezentovať seba samého alebo dokonale zvládať prezentáciu na odbornú tému, naučiť sa správne relaxovať potrebujú všetci. Pri voľno časových, predovšetkým výtvarných kurzoch, kde sa zúčastňujú celé rodiny, býva zvyčajne veľa zábavy. Rovnako však takéto kurzy môžu byť aj súčasťou tvorivého tímbuildingu.

Špecifické výhody v Agentúre vzdelávania majú hlavne tieto cieľové skupiny:

  1. Firmy zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov môžu „platiť“ za vzdelávanie svojich zamestnancov formou náhradného plnenia, čím ušetria nemalé peniaze a majú istotu, že tie, ktoré vynaložili použili na zmysluplnú vec.
  2. Verejnosť môže využiť všetky kurzy, ktoré sú uvedené na internetovej stránke a tým zlepšiť svoje jazykové alebo odborné vedomosti, naučiť sa správne prezentovať seba alebo odborné témy, správne relaxovať či sa naučiť niektorú z ponúkaných výtvarných techník.
  3. Špecifickou skupinou sú matky na materskej dovolenke a seniori. Seniori prejavujú záujem hlavne o základy práce s počítačom. Matkám na materskej dovolenke sú určené predovšetkým kurzy, pri ktorých získajú späť sebadôveru – odborné kurzy a kurzy rozvoja osobnosti. Práve pre nich ponúka Agentúra vzdelávania množstvo špeciálnych kurzov za zvýhodnené ceny.

Všetky potrebné informácie čitatelia získajú na stránke www.petrzalka.ijav.sk

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Motivácia zamestnancov

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X