Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

7 tipov pre podnikateľov na uľahčenie komunikácie

Podnikateľ, mobil, telefón, internet
www.thinkstockphotos.com
15. mája 2018 Tlačiť

Ako byť úspešný v podnikaní a uľahčiť si cestu za splnením vašich podnikateľských zámerov? Základ tkvie v rýchlej komunikácii. Či už so svojimi zákazníkmi, alebo v rámci firmy. Určite neprehliadnite nasledujúce tipy.

Podnikanie si vyžaduje predovšetkým váš čas a peniaze. Najmä na začiatku vašej cesty za splnením vašich podnikateľských vízií je to náročné. Ako si však uľahčiť vaše podnikanie? Dá sa to prostredníctvom nasledujúcich tipov.

Komunikácia bez obmedzení

Ten kto podniká, vie, že komunikácia so zákazníkmi alebo dodávateľmi je veľmi dôležitá. Keďže všetko sa prostredníctvom osobného kontaktu realizovať nedá, potrebujete dobrý paušál, ktorý vás nebude v ničom obmedzovať. Možnosťou je napríklad Strieborný O2 Paušál, vďaka ktorému môžete užívať výhody neobmedzených volaní a SMS správ, a to aj v krajinách EÚ. K tomu dostanete aj 500 MB dát a bonus na telefón, a to všetko bez viazanosti, zmluvných pokút alebo skrytých poplatkov.

1.jpg
Foto: O2

Telefón, ktorý vám uľahčí podnikanie

Bez dobrej techniky to jednoducho v dnešných časoch nejde. Uľahčiť podnikanie vám môže aj dobrý telefón, ktorý má  v sebe všetko, čo potrebujete. V O2 si môžete zobrať akýkoľvek telefón z tej najširšej ponuky k paušálu a na začiatok zaplatíte len 2 eurá. Zaujímavou možnosťou je aj flexibilný bonusový systém, ktorý vám umožní k O2 Paušálu namiesto nového telefónu, tabletu, či iného zariadenia vziať poukážku v hodnote bonusu na zariadenie. Tú môžete buď niekomu darovať, alebo spojením viacerých poukážok dokopy získať zariadenie aj vo vyššej hodnote, a tak výhodne prísť napríklad aj k poriadnej vlajkovej lodi od špičkových výrobcov.

Byť vždy a všade online a bez výpadkov

Pre plynulé a úspešné podnikanie je online svet jednoducho nevyhnutný. V O2 posledné roky skutočne „zamakali“ a dnes sa môžu pochváliť kvalitnou sieťou v špičkovom pokrytí. Ich 4G sieť tak bola v marci dostupná už pre vyše 93 % ľudí na Slovensku a to nie je málo. Od mája do júna si ju navyše môžete vyskúšať až s 5 GB bezplatných dát.

Pokrytie
O2

Viac dát pre jednoduchšie podnikanie

Pre tých podnikateľov, ktorí uprednostňujú prácu s dátami pred volaním a SMS-kami, je tu možnosť využiť veľkokapacitné dátové paušály O2 Dáta, s ktorými sa dá navyše telefonovať aj posielať SMS správy s účtovaním podľa spotreby. Od 15 do 30 eur tak máte k dispozícii od 4 až po 20 GB dát. Popri tom môžete siahnuť aj po bonusoch na zariadenie až do výšky 168 eur.

3.jpg
Foto: O2

Pevné pripojenie bez obmedzení pre vašu firmu

Ak vaše podnikanie vyžaduje neobmedzovať sa v dátach, môžete využiť aj program Internet na doma, ktorý je určený ako alternatíva k pevnému pripojeniu pre firmy a domácnosti. V plnej rýchlosti od 15 Mbps až do 128 Mbps na technológii LTE TDD sa dá využiť prvých 500 GB, po ktorých prečerpaní je možné aj naďalej surfovať neobmedzene rýchlosťami 2 Mbps pri sťahovaní a 1 Mbps pri odosielaní dát.

Nove 2.jpg
O2

Byť v centre diania aj v zahraničí

Ak cestujete za pracovnými príležitosťami do krajín EÚ, so službou EÚ Roaming voláte a SMSkujete automaticky ako na Slovensku a hovory prijímate úplne zadarmo. Ak sa vydáte za hranice EÚ, môžete využiť službu O2 Svetový roaming, s ktorou voláte a dátujete so svojimi spolupracovníkmi výhodnejšie– za minútu prichádzajúceho alebo odchádzajúceho hovoru zaplatíte 50 centov.

Ako sa zbaviť viazanosti, ktorá vás obmedzuje v podnikaní?

Ste stále viazaní u vášho pôvodného operátora a obávate sa zmluvných pokút? O2 vám uľahčí podnikanie a ušetrí vaše peniaze aj tým, že zmluvnú pokutu zatiahnevybaví za vás všetko potrebné tak, aby ste sa aj naďalej mohli venovať tomu najpodstatnejšiemu – svojmu biznisu.

6.jpg
Foto: O2

Natívny článok

K téme

Témy

internetmobilné telefónyneobmedzené volaniaO2tipy na úspechúspech

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

október

21oct8:30Spôsob ochrany nových nápadov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

21oct8:30Psychológia skvelej zákazníckej skúsenosti8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

21oct8:30Spôsob ochrany nových nápadov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X