Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Autocentrá AURES Holdings obslúžili už 3 milióny zákazníkov

Autobazár AAA auto
Foto: Tomáš Benedikovič
21. septembra 2023 Autor Informačný servis Tlačiť

Sieť autocentier AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama, prevádzkovaná skupinou AURES Holdings, v týchto dňoch dosiahla celkový historický počet 3 milióny zákazníkov, ktorých za 31 rokov na trhu obslúžili spolu na výkupe a predaji. Tento počet je za celú skupinu, ktorá v súčasnosti prevádzkuje takmer 60 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku a Nemecku. Len tento rok skupina vykúpi vyše 90 000 vozidiel a rovnaký počet predá.

„Som rada, že sa počet zákazníkov s pozitívnou skúsenosťou s nákupom alebo predajom v rámci skupiny AURES Holdings stále rýchlejšie zvyšuje. Prispieva k tomu niekoľko faktorov, na ktorých usilovne pracujeme – nárast počtu autocentier, rozširovanie ich kapacity, ako aj zvyšovanie kvality výkupného a predajného procesu. To všetko vedie k neustále pozitívnejšiemu zákazníckemu zážitku, čo sa prejavuje jednak v rámci výšky nášho Net Promoter Score, ktoré meriame ako jediní vo svojom segmente, ako aj v narastajúcom množstve pozitívnych recenzií v internetových vyhľadávačoch Google a Zoznam,“ uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva skupiny AURES Holdings, ktorá prevádzkuje medzinárodnú sieť autocentier AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama.

Nárast záujmu o zánovné autá

Ku kontinuálnemu zvyšovaniu počtu zobchodovaných vozidiel, ktorý v rámci celej skupiny za sedem mesiacov medziročne vzrástol o 8 %, podľa nej prispelo niekoľko faktorov. „Je to určite rozširovanie našej pobočkovej siete a dvíhanie kapacity existujúcich autocentier, ale aj expanzia v nových sektoroch. Tam zaznamenávame najvyšší rast v oblasti obchodu so zánovnými vozidlami. V Českej republike tvorí tento segment už pätinu našich predajov, rýchlo rastieme ale aj na Slovensku a v Poľsku. K novým skupinám zákazníkov sa dostávame aj vďaka značke Driverama alebo prostredníctvom auto požičovne Mototechna Drive,“ vysvetlila Karolína Topolová.

V roku 2023 skupina otvorila novú pobočku AAA AUTO v Ústí nad Labem v Českej republike a minulý týždeň v poľskom Krakove. Vlani k rastu počtu zákazníkov prispela aj nová pobočka v poľskom Gdansku.

Klient.jpg
Foto: AURES Holdings

Rozvoj elektromobility

Okrem expanzie pobočkovej siete a inovácií vidí skupina ďalší priestor pre rast predaja aj v posilnení obchodovania s vozidlami s alternatívnymi pohonmi, najmä elektromobilmi a hybridmi. „Preto tiež v pobočkách postupne inštalujeme dobíjaciu infraštruktúru, vytvorili sme špecializovaný tím na podporu elektromobility a budujeme fotovoltaické elektrárne. Na našich webových stránkach v prípade elektromobilov z našej ponuky uvádzame podrobné informácie o stave ich batérie a tiež o nákladoch na prevádzku. Máme k dispozícii špičkové diagnostické nástroje, ktoré nám umožňujú stav elektromobilov zhodnotiť na úplne profesionálnej úrovni tak, aby mal zákazník istotu bezpečnej kúpy,“ dodala Karolína Topolová.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

AURES HoldingsPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

05dec8:30Čierne stavby v obci a prechod kompetencií na nové stavebné úrady8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X