Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Deň narcisov už po piatykrát v dm

Fotocredit dm drogerie markt.jpg
Foto: dm drogerie markt
18. apríla 2024 Autor Informačný servis Tlačiť

Pripnutie žltého narcisu na hruď vyjadruje spolupatričnosť, podporu a vnáša do života nádej. Deje sa tak počas Dňa narcisov, jedinečnej verejnoprospešnej zbierky Ligy proti rakovine, ktorá na Slovensku odštartovala po prvýkrát v roku 1996. Už niekoľko rokov túto unikátnu zbierku podporuje aj dm a inak to nie je ani tento rok. Jej zákazníci sa tak do zbierky môžu opäť zapojiť vo všetkých jej predajniach a v termíne od 18. do 20. apríla do nej prispieť prostredníctvom ľubovoľného príspevku do pokladničky, ktorú nájdu v každej predajni. Navyše sa dm rozhodla aj tento rok podporiť realizáciu overených a užitočných projektov Ligy proti rakovine, ktoré sú určené na priamu pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám, sumou 20 000 eur.

„Sme veľmi radi, že narcis ako symbol spolupatričnosti, pomoci a nádeje pre ľudí trpiacich rakovinou je opäť na pár dní aj našou súčasťou a môžeme tak už piaty raz podporiť činnosť Ligy proti rakovine, a to tak materiálnou pomocou pre dobrovoľníkov, ako aj internou zbierkou medzi našimi spolupracovníkmi, zbierkou v našich predajniach a opäť aj finančnou podporou,“ povedal Martin Podhradský, konateľ spoločnosti dm drogerie markt.

Na Slovensku trpí onkologickým ochorením čoraz viac ľudí. Aj v tomto roku Liga proti rakovine, ktorá na Slovensku pôsobí viac ako 33 rokov, organizuje zbierku Deň narcisov, ktorá sa koná za účasti dobrovoľníkov tradične v uliciach, ale i v niektorých obchodných spoločnostiach, medzi ktorými nechýba ani dm. „Je nám veľkou cťou a potešením, že dm drogerie markt je opätovne jedným z našich TOP partnerov. Vážime si ochotu vedenia, ktoré i tohto roku okrem možnosti realizácie zbierky priamo v predajniach odsúhlasilo i priamu finančnú podporu zbierky. Mimoriadne si vážime podporu zamestnancov, ktorí popri svojich bežných pracovných povinnostiach budú pri pokladniach záujemcom z radov zákazníkov za dobrovoľný príspevok ponúkať narcis – symbol zbierky na podporu onkologických pacientov. Pacienti Deň narcisov vnímajú mimoriadne citlivo. Je pre nich symbolom nádeje a prejavu solidarity. Preto je dôležité, aby sme týmto symbolom v čo najväčšom počte našu spolupatričnosť vyslali. Spoločnosti dm patrí naša veľká vďaka, že nám v tom pomôže,“ povedala Eva Kováčová, výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine.

Do zbierky ku Dňu narcisov sa možno zapojiť aj formou SMS na číslo 848 (hodnota SMS je 3 eurá), či zaslaním ľubovoľnej sumy na účet SK0909000000005454545454, a to všetko v termíne od 14. do 21. apríla 2024.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Deň narcisovdmdm drogerie marktPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

máj

30máj8:30Employer Branding Academy8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

30máj8:30Employer Branding Academy8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Riadenie

03jún8:30Logistický audit8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X