Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Mzdový a personálny program pre ADZ

Mzdový a personálny program pre ADZ
Humanet
10. februára 2015 Tlačiť

Ste agentúra dočasného zamestnávania a hľadáte softvér, ktorý by skĺbil rôznorodé činnosti spojené so spracovaním vašej personálnej a mzdovej agendy? Vyskúšajte online ekonomický softvér Humanet.

Agentúrne zamestnávanie

Mzdový a personálny systém Humanet obsahuje špecializovaný modul, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s personálnymi agentúrami. Modul agentúrne zamestnávanie umožňuje evidovať uchádzačov o zamestnanie, ich osobné údaje, pracovné skúsenosti, znalosti a ďalšie.

K takto zaevidovanému uchádzačovi neskôr vytvoríte dohodu, pracovný pomer alebo ho stále vediete iba ako uchádzača.

Na základe požiadaviek na prácu od vašich partnerov vyberáte vhodných uchádzačov na konkrétne pracovné miesta zo zoznamu existujúcich zamestnancov, dohodárov aj uchádzačov. Zaznamenáte si dohodnuté pracovné a platové podmienky voči zamestnancovi, ako aj fakturačné údaje a sadzby voči partnerovi. Z jedného miesta potom získate podklady pre spracovanie miezd zamestnancov a zároveň aj pre fakturáciu vášmu partnerovi za vykonanú prácu. Máte tak istotu, že za vykonanú prácu zamestnanci dostanú zaplatené a zároveň, že ste túto prácu správne vyfakturovali.

Spracovanie miezd

Spracovanie miezd je úzko zviazané s modulom agentúrne zamestnávanie. Mzda každého zamestnanca môže byť vypočítaná presne podľa pracovných výkazov a sadzieb dohodnutých s konkrétnym koncovým zamestnávateľom.

Súčasťou mzdovej časti programu Humanet sú všetky potrebné výstupy, či už v tlačenej alebo elektronickej podobe. K dispozícii máte výplatné pásky, rekapitulácie, mzdové listy, výkazy na zdravotné a sociálne poistenie, prevodné príkazy, potvrdenia, export do účtovníctva atď.

Samozrejmosťou je možnosť tvorby vlastných zostáv, ktoré využijete na lepšie plánovanie a kontrolné činnosti.

Personálne údaje

Modul personálne údaje je prepojený ako s agentúrnym zamestnávaním, tak aj spracovaním miezd. Nájdete v ňom prihlášky a odhlášky na zdravotné aj sociálne poistenie.

K dispozícii máte vzory rôznych tlačív a potvrdení ako dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, pracovná zmluva a ďalšie. Na ich základe si môžete vytvoriť vlastné tlačivá, zmluvy a dohody.

Zaevidovaním uchádzača máte k dispozícii všetky jeho osobné údaje a tieto následne program automaticky vkladá do prihlášky, dohody, či pracovnej zmluvy. Všetko tak máte na jednom mieste pekne prepojené a ušetríte si množstvo času, ktoré ste doteraz trávili prepisovaním rovnakých údajov do rôznych systémov a tlačív.

Flexibilné riešenie

Mzdový a personálny systém Humanet je flexibilné riešenie, ktoré pracuje v cloude. To znamená, že systém máte dostupný online cez internet a nemusíte budovať žiadnu zložitú serverovú a sieťovú infraštruktúru. Vďaka tomu máte systém vždy a všade dostupný a aktuálny. Vzájomná zastupiteľnosť a komunikácia medzi pobočkami personálnej agentúry je rýchla a efektívna.

Ak ste na pracovnej ceste, môžete použiť tablet, či smartfón a reagovať pružne na požiadavky vašich obchodných partnerov.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Podnikam

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Účtovníctvo

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

07aug8:30Zákon o sťažnostiach v praktických príkladoch8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

07aug8:30Zákon o sťažnostiach v praktických príkladoch8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

07aug8:30Ochrana zdravia pri práci s chemickými látkami a zmesami8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:BOZP

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X