Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Naučte sa programovať z pohodlia vášho domova a buďte o krok vpred

Kopia suboru img_4091.jpg
Learn2Code
21. decembra 2016 Tlačiť

BRATISLAVA 21. decembra 2016 (P/PR) – Každý z nás si veľmi dobre uvedomuje, že bez digitálnych zručností je ťažké uspieť v podnikaní, či v profesijnom živote. Teraz máte jedinečnú možnosť získať tieto cenné IT znalosti, a to navyše z pohodlia vášho domova.

Technológie a inovácie ovplyvňujú takmer všetko okolo nás, pričom výnimkou nie je ani pracovný trh. S automatizovaním bežných pracovných pozícií nikdy nebol lepší čas naučiť sa programovať a získať nejaké odborné zručnosti z tejto oblasti ako teraz. Dopyt po týchto zručnostiach je veľmi vysoký a čo je skvelé, môžete ich získať z pohodlia svojho domova.

Čo je dobré na programovaní? Tu je hneď niekoľko dôvodov:

  1. Programovanie je nevyhnutná zručnosť do budúcnosti

Technológie budú aj naďalej obrovským zdrojom inovácií a programovanie je veľmi žiadanou zručnosťou na trhu práce. Pokiaľ chcete uspieť v technických oblastiach, bez znalosti programovania sa nezaobídete. V súčasnosti sa digitálne zručnosti využívajú a sú potrebné aj v 90% pracovných pozícií mimo IT.

  1. Neobmedzené možnosti sebarealizácie

Chcete si vytvoriť vlastnú webstránku, mobilnú aplikáciu alebo módny blog? Pokiaľ to dokážete, viete informáciu o vašom produkte alebo službe dostať k ľudom, ktorí sa v súčasnosti pohybujú výlučne online.

  1. Výhoda na trhu práce

Je len výhodou mať technické znalosti aj v netechnických oblastiach, ako sú napríklad marketing, HR alebo predaj. Technicky vzdelaný človek je oveľa produktívnejší a efektívnejší, čo dáva výhodu pri práci na vlastných projektoch alebo zvyšuje firme konkurenčnú výhodu.

  1. Programovanie pomáha k úspechu v podnikaní

Ak rozbiehate vlastné podnikanie, technické zručnosti sú pre vás takmer nevyhnutnosťou. Je to ako keby ste ovládali nový jazyk. Pokiaľ navyše rozmýšľate ako programátor, viete sa lepšie pripraviť na všetky úskalia podnikania a dôkladnejšie analyzujete každú možnú variantu.

  1. Zlepšíte život iným

Mnohé nudné a monotónne úlohy si viete zjednodušiť pomocou softvéru. Aj keď vaša hlavná úloha nie je programátor, môžete si napríklad v oblasti marketingu vytvoriť vlastné prototypy nových nástrojov, ktoré pomôžu nielen vám, ale aj ľuďom vo vašom okolí.

Pokiaľ teda myslíte na budúcnosť, úzko špecializované kurzy od Learn2Code určite nesmú ujsť vašej pozornosti. Či už si zvolíte vývoj web stránok alebo iOS aplikácií alebo tvorbu grafiky, dostanete sa do rúk ostrieľaných vývojárov či dizajnérov, ktorí poznajú moderné technologické trendy, takže vás vždy nasmerujú na tu správnu cestu. Aktuálne môžete získať všetky online kurzy za akciovú cenu.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

ITLearn2Codeprogramovanie

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Inšpirácia

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

november

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

01dec8:30Nové ustanovenia daňového poriadku8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Ostatné dane,Účtovníctvo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X