Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Školy na zelenú dostali opäť zelenú

Dsc09570.jpg
Foto: dm
23. novembra 2023 Autor Informačný servis Tlačiť

Počas piatkového „Black Friday“ opäť podporíte svojím nákupom v dm inštaláciu fotovoltických panelov v školských zariadeniach.

Už šiesty rok mení dm „Black Friday“ na „Giving Friday“, ktorý tento rok padol na piatok 24. novembra, keď ho opäť spája s podporou zmysluplného projektu. Vďaka iniciatíve dm {spoločne} tak venuje 5 percent z celkového denného obratu v rámci e-shopu mojadm.sk a všetkých predajní dm na grantový program Školy na zelenú, a to konkrétne na inštaláciu fotovoltických panelov v školských zariadeniach, vďaka ktorým budú môcť školy fungovať udržateľnejšie. Vyzbieraná suma bude zverejnená v pondelok 27. novembra na sociálnych sieťach dm. Školy a školské zariadenia sa tak budú môcť od januára 2024 uchádzať o grant prostredníctvom Nadačného fondu dm vedeného v Nadácii Pontis.

„V dm sa už dlhé roky v rámci dobrovoľníckych aktivít a konkrétnych projektov zameriavame na podporu vzdelávania a životného prostredia. Aj preto sme sa minulý rok rozhodli podporiť projekt inovatívneho využívania energetických zdrojov v školských zariadeniach. Keďže sa stretol s veľkým záujmom zo strany prihlásených škôl a vďaka realizácii víťazných projektov sme videli, že táto podpora má zmysel a že je dôležité sa v takýchto projektoch angažovať aj ako spoločnosť a spoločnými silami meniť svet okolo nás na lepšie miesto, rozhodli sme sa aj tento rok pokračovať v podpore projektov práve z grantového programu Školy na zelenú,“ povedala Janka Poláčková, prokuristka spoločnosti dm drogerie markt.

Dsc09718.jpg
Foto: dm

Giving Friday v dm

Pomáhať druhým namiesto „naháňania“ sa za akciami a zľavami je možné počas Giving Friday len v dm. Ide o dm ekvivalent známeho Black Friday, ktorý má svoj pôvod v Amerike. Každý rok vo štvrtý novembrový štvrtok sa v Spojených štátoch a Kanade oslavuje Deň vďakyvzdania. Nasledujúci piatok je tak prelomovým dňom, ktorý ľudia často využívajú na prvé vianočné nákupy. Mnohí predajcovia preto s cieľom zvýšenia svojich predajov ponúkajú v tento deň pre nakupujúcich zľavy. To však neplatí v dm, ktorá od roku 2018 ponúka zákazníkom zmysluplnú obdobu tohto veľkého konzumného dňa a neláka zákazníkov svojimi zľavami, ale dobrým pocitom. Počas Giving Friday tak môžu zákazníci urobiť svoj týždenný nákup alebo nákupiť vianočné darčeky pre svojich blízkych a zároveň urobiť dobrý skutok, pretože v tento deň dm daruje 5 % zo svojho celkového denného obratu na dobrú vec. A preto sa v tento deň každý nákup v dm počíta.

dm {SPOLOČNE}

Vo svojej najväčšej iniciatíve pod názvom dm {spoločne} pokračuje spoločnosť dm drogerie markt už deviaty rok. Prostredníctvom nej spolupracovníci a zákazníci dm spoločne podporujú výnimočné projekty a aktivity, čím šíria nielen myšlienky dobrovoľníctva, ale zároveň pomáhajú zvyšovať záujem o filantropické aktivity a dobrovoľnícku prácu na Slovensku.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

dmfotovoltické panelyGiving FridayNadácia PontisPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

február

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X