Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Slovak Retail Summit 2015 už o týždeň v Bratislave

Slovak Retail Summit 2015 už o týždeň v Bratislave
Slovak Retail Summit 2015
13. apríla 2015 Tlačiť

Transformácia obchodu v týchto turbulentných časoch a neustálych zmien si vyžaduje enormné snahy prispôsobiť sa týmto zmenám.

Konferencia Slovak Retail Summit 2015

19. ročník konferencie o obchode a marketingu Slovak Retail Summit 2015, ktorý sa bude konať 21.-22.4.2015, v hoteli HOLIDAY INN, Bratislava s podtitulom „OBCHOD MÁ PREDÁVAŤ“ sa zameriava na témy, ktoré sú nosné z hľadiska dlhodobého fungovania obchodu nielen na prospech seba, ale aj svojich zákazníkov a spoločnosti. Transformácia obchodu v týchto turbulentných časoch a neustálych zmien si vyžaduje enormné snahy prispôsobiť sa týmto zmenám. Kto má uspieť, musí sa vedieť rozhodnúť, ktorá z ciest vedie k úspechu. Poodhaliť odpoveď na tieto otázky budú úlohou všetkých, ktorí sa zapoja do diskusie na tomto odbornom podujatí.

Úvodné prednášky sa budú venovať prognózam a trendom obchodu budúcnosti. Ako obchod vidia akademici a ako obchodníci?

V úvode konferencie je zaradené diskusné fórum „Obchod má predávať“, ktoré sa bude venovať otázkam, ako vytvoriť rovnováhu tak, aby sa obchod, dodávateľ, spotrebiteľ, štát cítili komfortne? Ako sa vzájomne rozprávať? Jedným kamienkom zo skladačky je aj hľadanie ciest spolupráce pri nastavení podnikateľského prostredia a previazanosti tvorby legislatívy na národnej a európskej úrovni.

V ďalšom názorovom bloku „Leadri formujú smerovanie odvetví“ sa budú účastníci rozprávať o význame vizionárov, ktorí na začiatku bývajú odmietnutí a nepochopení, až kým aj ich pričinením nedozrie spoločnosť tak, aby sa dali realizovať tieto nové myšlienky a vytvorili sa možnosti premieňať ich na činy, ktoré prinesú pozitívne zmeny nielen v podnikaní, ale aj v širších rozmeroch napredovania spoločnosti.

Neprehliadnuteľnej skutočnosti akou je rýchly rozvoj technológií, ktorý vytvára nové cesty pre tovary a služby k zákazníkom, bude venovaný programový blok „Trendy v obchode“. Iste zajmú také témy, ktoré dajú odpoveď na otázky. Ako sa dá docieliť profitabilita v súčasných podmienkach pre jednotlivých účastníkov trhu? Je to cesta vytvárania nových predajných konceptov alebo formátov? Alebo je to cesta zefektívňovania procesov? Hľadania rovnováhy medzi značkovými výrobkami a privátnymi značkami, rovnováhy medzi domácimi a zahraničnými výrobkami? Ako sa mení zákazník? Ako s ním komunikovať a ako budovať vzťahy s verejnosťou.

V poslednom období sa stále intenzívnejšie hovorí o obchode ako o rastovom faktore ekonomiky. Ako teda využiť potenciál obchodu? Ako s ním pracovať na úrovni národnej ekonomiky? V čom má obchod potenciál a aké sú jeho limity? V čom mu treba pomôcť a ako? Aj takýmito otázkami sa budú zaoberať pozvaní speakri spoločne s účastníkmi konferencie, nakoľko počas celého podujatia je pre nich zabezpečená online komunikácia.

Druhý deň odborného podujatia je vyčlenený aj na predstavenie noviniek v oblasti inovácií, nakoľko sa zaklínadlom týchto dní stalo práve a právom, pojem inovácie. Niektoré z nich sa iba objavia a zmiznú, iné sú kľúčom k úspechu. Budeme mať možnosť vypočuť si, ktoré z nich sú tie pravé, čo majú potenciál rozhýbať trhom. Záver konferencie Slovak Retail Summit 2015 bude venovaný prednáškam zameraným na konkrétne prípady čo sa už osvedčili v praxi. Čo zvýšilo ich ziskovosť alebo eliminovalo straty. Čo je kľúčom k úspechu a ako na to.

Súčasťou tohto tradičného podujatia je aj Galavečer, ktorý je tento rok príznačne nazvaný „Hviezdy retailového neba“, nakoľko sa na ňom budú odovzdávať ocenenia Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR Merkúrov rád, Múza Merkúra a ocenenia MasterCard Obchodník roka 2014. O dobrú náladu sa postarajú Adela Banášová a Roman Bomboš. Všetci zúčastnení sa budú môcť podieľať na pomoci pre Nadáciu MEMORY nielen v čase Galavečera, ale aj počas oboch pracovných dní.

Bližšie informácie a programovú štruktúru konferencie nájdete na http://www.retailsummit.sk.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Manažment

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

05dec8:30Čierne stavby v obci a prechod kompetencií na nové stavebné úrady8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

05dec8:30Dohovor CMR8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X