Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
E-shop
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Založte si spoločnosť s virtuálnym sídlom v Bratislave

Michalska.jpg
Michalská 9, Bratislava 1. Foto: Online Invest s.r.o.
5. novembra 2018 Tlačiť

BRATISLAVA 5. novembra 2018 (P/PR) – Bez sídla spoločnosti sa ako nová firma ďaleko nepohnete. Musíte mať adresu a konkrétne označenie, ktorého poloha a prijateľná cena je pre vás výhodná z niekoľkých dôvodov. Ak si dobre vyberiete, s virtuálnym sídlom ušetríte, získate reprezentatívne priestory, budete mať profesionálny systém správy doručenej pošty a to najdôležitejšie, splníte tým aj zákonné podmienky.

Aby ste mali hľadanie jednoduchšie, my vás skúsime oboznámiť s tým najlepším virtuálnym sídlom spoločnosti na trhu, ktoré si zariadite pohodlne a jednoducho bez zbytočných komplikácii.

Veľa závisí od polohy a množstva klientov

Často si virtuálne sídlo klienti vyberajú iba z dôvodu ceny, ktorá je v porovnaní s tým klasickým, o ktoré sa musíte aj starať, oveľa nižšia. Pritom sa ale zabúda na ostatné a niekedy dôležitejšie veci. Poloha a množstvo klientov, ktorí na konkrétnej adrese tieto služby využívajú. Čím ich je viac a prenájom je nižší, tým väčšia dostupnosť pre firmy, ktorých podnikanie môže byť finančne ohrozené.

Samozrejme, že to nemôžeme brať ako pravidlo, ale niektoré príliš lacné ponuky registračných sídiel sa nemusia vždy oplatiť. Vyberajte si v prvom rade to, ktoré má dobrú adresu.
Lukratívne virtuálne sídlo Bratislava 1 môže byť v tomto smere tá najlepšia voľba.

Na adrese v historickom centre Bratislavy, Starom meste na Michalskej 9 sa vám bude sídliť naozaj dobre a v očiach klientov získate to najväčšie uznanie. Platiť to bude aj v prípade reprezentatívnosti samotnej budovy, ktorá si v roku 2012 prešla kompletnou rekonštrukciou.

Aj napriek vysokej hodnote a prestíži takéhoto sídla, zaplatíte za prenájom virtuálneho sídla v tejto časti a budove len 26 € za mesiac a pre svoju firmu tak získate unikátne registračné sídlo, v ktorého bezprostrednej blízkosti môžete využiť právne služby notára a množstva iných prevádzok a spoločností.

Ideálna poloha je základ úspechu každej firmy

Pokiaľ by ste chceli niečo viac, Palisády na úpätí hradného vrchu sú vám s možnosťou rovnakého prenájmu virtuálneho sídla plne k dispozícii. Pri každom jednom a novom založení spoločnosti je to predsa podmienka, mať pre firmu ideálne sídlo. V Bratislave na Konventnej 7 to bude v tomto roku u vás to najlepšie rozhodnutie, ktoré sa chystáte urobiť.

Konventna_2.jpg
Konventná 7, Bratislava 1. Foto: Online Invest s.r.o.

Aj táto budova si prešla rekonštrukciou, vďaka čomu sa z historického skvostu stal unikát, vďaka ktorému môže vaša spoločnosť medzi ostatnými vynikať, a to len v sume 16 € za mesiac.

Sídlo firmy je predsa základ, na ktorom sa buduje jej úspech, tak si vyberte to, ktoré má ideálnu polohu, poskytne vám komfortné služby a potrebné označenie. Ak ste pozorne čítali, jednu z najlepších možností sme vám práve predstavili.

Odporúčané ebooky

Odporúčané články

Témy

Online InvestOnline Invest s.r.o.virtuálne sídlo

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Inšpirácia

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

január

17jan7:30Účtovná závierka v sústave podvojného účtovníctva za rok 20187:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Účtovníctvo

22jan7:30Ročné zúčtovanie preddavkov na daň zo závislej činnosti za rok 2018 + aktuálny stav mzdovej agendy v roku 20197:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

23jan7:30Prenos daňovej povinnosti v praxi - zmeny od 1.1.20187:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
X