Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Zvažujete kúpu tepelného čerpadla? Technologický líder prichádza s akčnými cenami

Titulna snimka.jpg
Set s tepelným čerpadlom vzduch-voda predstavuje optimálne riešenie z hľadiska ceny a kvality, pričom je určený na inštaláciu v exteriéri. Foto: STIEBEL ELTRON
31. mája 2024 Autor Informačný servis Tlačiť

Jedným z najvyhľadávanejších a najefektívnejších zdrojov vykurovania rodinných a bytových domov či komerčných priestorov sú dnes tepelné čerpadlá. Zvyšujú úroveň bývania aj úsporu nákladov, pričom je s nimi možné kúriť, ohrievať vodu aj chladiť. Ak túžite po modernom nízkoenergetickom dome, alebo zvažujete rekonštrukciu, ideálnou voľbou sú pre vás tepelné čerpadlá typu monoblok, ktoré technologický líder STIEBEL ELTRON teraz ponúka v akčných setoch s výraznými zľavami.

Popularita tepelných čerpadiel na Slovensku stúpa nielen kvôli cenám energií, ale aj pre zvyšujúce sa environmentálne povedomie. Využívajú takmer neobmedzený zdroj energie z okolitého prostredia, čím znižujú emisie oxidu uhličitého a na dôvažok prinášajú energetickú nezávislosť od fosílnych palív. Energiu nahromadenú vo vzduchu, v zemi a vo vode menia na vykurovacie teplo a v letnom období dokážu okrem príjemného chladenia zabezpečiť v kombinácii so zásobníkom teplej pitnej vody aj jej ohrev. Za použitia obnoviteľných zdrojov energie, konkrétne s využitím okolitého vzduchu, fungujú aj vysokoúčinné tepelné čerpadlá vzduch-voda typu monoblok, ktoré momentálne zoženiete za zvýhodnené ceny.

STIEBEL ELTRON prichádza s ponukou troch akčných setov tepelných čerpadiel vzduch-voda s hydraulickým modulmi, ktoré zabezpečia vykurovanie, chladenie aj ohrev vody. Predstavujú optimálne riešenie z hľadiska ceny a kvality, pričom sú určené na inštaláciu v exteriéri. Vyznačujú sa minimálnou hlučnosťou a vďaka inverterovej technológii aj vysokou účinnosťou. Keďže na ne môžete v rámci národného projektu Zelená domácnostiam získať štátnu dotáciu až do výšky 3933 eur, po jej odrátaní na vás čakajú vskutku lákavé ceny. Rodinné domy sa môžu uchádzať o dotáciu formou poukážky na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie vďaka projektu Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry.

1.jpg
Set s tepelným čerpadlom vzduch-voda HPA-O 8 CS Plus a hydraulickým modulom HSBB 180 Plus, odporúčaný do domov s rozlohou do 200 m², vás vyjde na 3666 eur.Foto: STIEBEL ELTRON

Akčný set s tepelným čerpadlom vzduch-voda HPA-O 4 CS Plus a hydraulickým modulom HSBB 180 Plus, vhodný pre rodinné domy s rozlohou do 120 m², po odrátaní maximálnej možnej dotácie môžete teraz získať za 4327 eur.

Set s tepelným čerpadlom vzduch-voda HPA-O 8 CS Plus a hydraulickým modulom HSBB 180 Plus, odporúčaný do domov s rozlohou do 200 m², vás vyjde na 3666 eur.

Set s tepelným čerpadlom vzduch-voda HPA-O 8 CS Plus, hydraulickým modulom HSBB 180 Plus a akumulačným zásobníkom STH 210 Plus, ktorý sa hodí ako do domov s rozlohou do 200 m², tak aj do rekonštrukcií, kúpite za 4217 eur.

Aktuálne ceny zvýhodnených setov sú platné do 30. septembra 2024. Viac užitočných informácií o výhodách všetkých troch unikátnych technologických riešení sa môžete prísť dozvedieť do popradského alebo novootvoreného bratislavského showroomu spoločnosti.

2.jpg
O výhodách unikátnych technologických riešení sa môžete prísť dozvedieť do popradského alebo novootvoreného bratislavského showroomu spoločnosti.Foto: STIEBEL ELTRON

„Hlavnou výhodou prevedenia monoblok v porovnaní s prevedením split je dokonalé vyladenie chladiarenského okruhu už vo fabrike. Tento typ tepelného čerpadla sa vyrába a montuje ako celok, respektíve všetky komponenty chladiaceho systému sú súčasťou jedného kompaktného zariadenia. To znamená, že ventilátor, výparník, kompresor, expanzný ventil a kondenzátor sú v zariadení hermeticky uzatvorené a pri výrobe prechádzajú skúškou tesnosti. Chladiaci systém je súčasťou vonkajšej jednotky. Riziko úniku chladiva v interiéri je teda vylúčené,“ uvádza Alžbeta Jendrichovská, technický špecialista spoločnosti STIEBEL ELTRON Slovakia.

Spoločnosť STIEBEL ELTRON Slovakia oslavuje tento rok 20. výročie svojho pôsobenia v Poprade, kde patrí k najväčším zamestnávateľom. Špecializuje sa na výrobu zásobníkových ohrievačov vody, tepelných čerpadiel na ohrev pitnej vody a tepelných čerpadiel na ohrev vody, vykurovanie a chladenie. Okrem toho vyrába komponenty a zostavy pre materský závod skupiny v Holzmindene či smaltované kotlíky pre fabriku v Eschwege. Primárnym trhom pre firmu a jej zariadenia s vysokou energetickou účinnosťou naďalej zostáva Nemecko, kde má na vývoj predaja tepelných čerpadiel vplyv aj politika presadzovania zelených technológií.

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

PRSTIEBEL ELTRONtepelné čerpadlá

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Správy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

27jún8:30Uhlíkové clo – CBAM8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

27jún8:30Uhlíkové clo – CBAM8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

08júl8:30Vedenie a motivácia výrobných pracovníkov - Teamleader vo výrobe8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Manažérske zručnosti,Riadenie,žiadny

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X