Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

16 skupín na Linkedin, ku ktorým by sa mal pridať každý začínajúci aj menší podnikateľ

Linkedin.jpg
24. marca 2016 Img_2614.jpg Mgr. Silvia HanováZdroj Business News Daily Tlačiť

Naštartovať vlastné podnikanie a udržať vysoké tempo s konkurenciou na trhu nie je jednoduchou úlohou pre žiadneho podnikateľa. Ešte ťažšie to však je bez akejkoľvek relevantnej podpory. Aj z uvedeného dôvodu je pre začínajúcich, ale aj rozbehnutých menších podnikateľov, veľmi dôležitý tzv. networking (budovanie sietí).

Postupné budovanie a zväčšovanie takýchto sietí časom prinesie podnikateľovi hodnotné kontakty na ďalších podnikateľov či konkurenciu v danom segmente a tým sa zároveň dostáva stále bližšie aj k rôznym zdrojom nevyhnutným pre vybudovanie a rast jeho podnikateľských aktivít. Tieto kontakty sú fantastické najmä z toho pohľadu, že podnikateľovi poskytujú spätnú väzbu pre jeho myšlienky, nálezy, zistenia, náborovú politiku či v mnohých ďalších oblastiach. Viacerí podnikatelia však majú problém zorientovať sa v spleti veľkého počtu skupín na trhu a vôbec v celej súvisiacej problematike.

Nasledujúcich 16 skupín, ktoré pôsobia na populárnej profesionálnej sieti Linkedin, Vám môžu poskytnúť akýsi základný prehľad o existujúcich možnostiach na tejto sieti a pritom poskytnúť zaujímavé tipy, medzi ktorými možno nájdete práve také, ktoré Vám pomôžu pri rozbehu či zväčšovaní podnikania. Ich názvy sme pre lepšiu orientáciu a jednoduchšie dohľadanie ponechali v pôvodnom anglickom znení, pričom znejú nasledovne:

Executive Suite, A Start-up Specialists Group – Online Network for Entrepreneurs and Startups, Band of Enterpreneurs, Bright Ideas & Enterpreneurs / Small Business Startup Community, Digital Marketing, Entrepreneur`s Network, Future Trends, Leadership Think Tank, Linked Business Strategists, On Startups – The Communicty for Enterpreneurs, Private Equity, M & A, and Venture Capiatl Investments, Social Enterpreneur Empowerment Network, Social Media Marketing, Women`s Network of Entrepreneurs, Youn Entrepreneur Connections.

Img_2614.jpg
Mgr. Silvia Hanová

Vyštudovala právnickú fakultu Univerzity Komenského.Vo svojej praxi sa už 17 rokov venuje právnym a konzultačným službám v oblasti korporátneho práva ako zakladateľka a majiteľka spoločnosti Pomáhame v podnikaní. Venuje sa tiež marketingovej komunikácii a PR.

Odporúčané ebooky

K téme

Témy

Chcem začať podnikaťLinkedInnetworkingPodnikám na interneteštart podnikaniatipy

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ako začať podnikať

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

04aug8:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony

04aug8:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony,Legislatíva, zákony,Medzinárodné zdaňovanie

04aug8:30Zmluvy o zamedzení dvojitého zdanenia a transferové oceňovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva a zákony,Legislatíva, zákony,Medzinárodné zdaňovanie

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X