Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chystáte sa do zahraničia? Cestovné poistenie môžete uzavrieť online alebo cez SMS na hory aj na bežnú dovolenku

cestovné poistenie online
17. augusta 2017 Tlačiť

Ak radi cestujete, určite viete, že je vhodné, aby ste sa pred cestou do zahraničia poistili. Skvelou informáciou je, že cestovné poistenie do zahraničia môžete uzavrieť aj online. Neviete, ako na to a nemáte prehľad v ponukách poisťovní? Pozrite si naše porovnanie.

Či už cestujete na dovolenku do Chorvátska alebo idete na poznávací zájazd do USA, cestovné poistenie je jednoducho nevyhnutnosťou. Ako sa hovorí, čert nikdy nespí, a tak treba byť pripravený nielen na stratu batožiny, ale aj na nepríjemnosti v podobe úrazov. Proti čomu všetkému sa môžete poistiť a kde vás vyjde poistenie najlacnejšie?

Union

Poisťovňa Union ponúka poistenie do zahraničia nielen priamo na pobočke, ale aj online. A poistenie vám ušije na mieru. Po vyplnení informácií o tom, kam chcete cestovať a v akom termíne, vyplníte tiež váš vek a to, či cestujete sami, prípadne vás bude viac.

Následne sa zobrazí viacero možností – môžete si vybrať základný balíček, ktorý sa vzťahuje na poistenie neobmedzených výdavkov na liečbu a tiež na neobmedzené asistenčné služby. V základnom balíčku máte tiež poistenie pre prípad úrazu pri rekreačných športoch a turistike.

Ak by vám to nestačilo, môžete sa poistiť aj proti strate batožiny a cestovných dokladov, ale aj proti spôsobeniu škody niekomu inému.

Pre prípad, že idete do zahraničia robiť nejaké extrémne športy alebo sa chystáte do hôr, poisťovňa Union vám poskytuje možnosť pripoistenia. Ak sa chystáte do zahraničia pracovne, Union vám ponúka možnosť poistiť sa aj pre prípady pracovných úrazov.

poistenie do zahraničia online
V poisťovni Union si môžete ušiť poistenie na mieru

Allianz

Online poistenie pri cestovaní do zahraničia poskytuje aj poisťovňa Allianz. Tá prináša možnosť poistenia liečebných nákladov v zahraničí aj poistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu a poistenie doplnkových asistenčných služieb. Poistiť sa môžu jednotlivci, rodiny, firmy a tiež klienti nad 70 rokov.

Poistiť sa môžete priamo cez internetovú stránku poisťovne. Okrem základných balíkov máte možnosť rôznych pripoistení. 

Horizon33_2017 8 17_13 52 19.jpg
www.allianzsp.sk

Axa

Možnosť pohodlného poistenia online prináša aj poisťovňa Axa. Cestovné poistenie si v tejto poisťovni môžete prispôsobiť svojim požiadavkám. Na výber máte tri varianty balíčkov poistenia – Reference, Komfort alebo Excelent.

Je na vás, či si necháte liečebné náklady poistiť neobmedzene, alebo vám postačí poistenie do určitej sumy. Niektoré balíčky dokonca ponúkajú možnosť poistiť sa na riziká súvisiace s hrozbou terorizmu.

poistenie axa online
www.axa.sk

Kooperativa

Možnosť uzatvoriť cestovné poistenie online poskytuje aj táto poisťovňa, pričom aj tu máte na výber z viacerých možností. Poistenie si vyskladáte podľa svojich potrieb.

Poistenie, ktoré poskytuje Kooperativa, pokryje liečebné náklady spojené s náhlym ochorením alebo úrazom. Kryje tiež nutnú operáciu alebo prepravu do nemocnice či predčasný návrat na Slovensko.

Máte tiež možnosti pripoistenia:

  • poistenie manuálnej práce
  • poistenie rizikových športov a športových súťaží
  • poistenie batožiny a straty dokladov
  • úrazové poistenie
  • poistenie zodpovednosti za škodu
  • poistenie nepojazdného vozidla (možné dojednať iba na obchodnom mieste)
  • poistenie predčasného návratu (možné dojednať iba na obchodnom mieste)
  • poistenie storna zájazdu (možné dojednať iba na obchodom mieste)

ČSOB

Poistiť sa pred cestou do zahraničia online sa môžete aj v banke ČSOB. Cestovné poistenie vám prináša možnosť poistiť sa nielen pri ceste na dovolenku, ale tiež pri opakovaných cestách do zahraničia.

ČSOB prináša rovnako, ako predchádzajúce poisťovne, možnosti rôznych pripoistení a balíkov podľa vašich potrieb. Môžete sa poistiť napríklad pre prípad nepojazdného vozidla alebo si poistiť nadštandardné asistenčné služby.

Pre prípad, že cestujete len jednorazovo, napríklad na dovolenku, je pre vás určené krátkodobé cestovné poistenie. Ak, naopak, cestujete na dlhší čas, ČSOB prináša možnosť dlhodobého cestovného poistenia.

Cestovne poistenie do zahranicia.jpg
www.csob.sk

o usa, do chorvatska, porovnanie, najlacnejšie, union, allianz, axa, kooperativa, čsob

K téme

Témy

3

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

október

21oct8:30Spôsob ochrany nových nápadov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

21oct8:30Psychológia skvelej zákazníckej skúsenosti8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

21oct8:30Spôsob ochrany nových nápadov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X