Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

CompanyHouse – líder v ponuke služieb virtuálnych kancelárií

CompanyHouse, prenájom virtuálnych kancelárií
CompanyHouse
7. septembra 2011 Tlačiť

(PR) Čas, kedy pre úspešných podnikateľov boli neraz finančne nákladné kancelárske priestory nevyhnutnosťou,  je natrvalo preč. Svetový trend virtuálnych kancelárií je skutočnosťou už aj na Slovensku. Oproti kamennej kancelárii predstavuje pre podnikateľa veľa výhod. Okrem zníženia finančných nákladov na prevádzku, klient získa atraktívnu adresu pre firmu podľa vlastného výberu a servis spojený s komunikačnými službami – napr. služby recepcie, virtuálny asistent, telefónny operátor. Virtuálnu kanceláriu prevádzkuje profesionálna firma, ktorá služby prispôsobuje potrebám a požiadavkám klienta a zvyčajne si klient môže vybrať zo zvýhodnených business balíčkov.

 

Je samozrejmé, že prostredníctvom virtuálnej kancelárie sa podnikateľ v rámci predplatených služieb môže spoľahnúť na včasné a úplne doručenie potrebných informácií, pripomenutie dôležitých termínov, spracovanie zásielok, vybavenie telefonátov,faxov, emailov atď.

Na Slovensku pôsobí viacero firiem poskytujúcich služby virtuálnych kancelárií. Spoločnosť CompanyHouse s ponukou prestížnej adresy na zriadenie sídla a virtuálnej kancelárie ,s priestormi  v centre starého mesta v Bratislave na Palisádach, patrí medzi popredné firmy v tejto oblasti podnikania. Jedná sa o spoločnosť s dlhodobou tradíciou, so spokojnými zákazníkmi, kvalitnými službami a individuálnym prístupom ku klientovi.CompanyHouse je od roku 2004 lídrom na slovenskom trhu nielen  v oblasti poskytovania služieb virtuálnej kancelárie, sídla, ale i ďalších činností súvisiacich s podnikaním, a to napr.krátkodobého prenájmu zasadačiekakancelárií.Navyše poskytuje možnosť kvalitného ubytovania pre cestujúcich obchodníkov a využitie priestoru v útulnej kaviarničke CompanyCafe pre neformálne biznis stretnutia.CompanyHouse priestory 

CompanyHouse zasadacie priestory

Ideálne prostredie pre obchodné stretnutia, prijímacie pohovory, prezentáciu  spoločnosti, prípadne prostredie pre konferencie, semináre, workshopy, tlačové konferencie. 

CompanyHouse kancelárie

Ak hľadáte kancelárske priestory s administratívnym a technickým zázemím v centre Bratislavy, prípadne potrebujete občasne pracovné miesto v kľudnom a príjemnom prostredí, využite možnosť krátkodobo si prenajať plne funkčnú kanceláriu.

 

Kaviareň CompanyCafe

Vychutnajte si kvalitnú kávu Mauro pri vyzdvihnutí vašich poštových zásielok. Samozrejmosťou je denná tlač či bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu. Nachádza sa vo foyeri administratívneho centra CompanyHouse.

 

Apartmán CompanyRoom

Obchodní cestujúci majú možnosť využiť kvalitné ubytovanie v príjemnom apartmáne CompanyRoom, ktorý sa nachádza na treťom poschodí administratívneho centra CompanyHouse. Apartmán umožňuje ubytovanie pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe s pracovným kútikom, WiFi pripojením k internetu a telefónnou linkou.

 

CompanyHouse komunikačné služby

Vyberte si niektorý zo zvýhodnených balíčkov služieb spoločnosti CompanyHouse!

 

Balíček ECONOMY

Získate nasledovné garantované služby: Sídlo/Korešpondenčnú adresu, príjem písomností, úschovu písomností v priečinku CompanyHouse, notifikáciu o prijatí písomnosti e-mailom, skenovanie písomností a krátkodobý prenájom zdieľanej kancelárie (prac. miesto 20h/rok).

 

Balíček BUSINESS

Vyberte si balíček služieb Business a zabezpečíte pre vašu firmu služby, akými sú: Sídlo/Korešpondenčná adresa, príjem písomností, úschova písomností v priečinku CompanyHouse, notifikácia o prijatí písomností e-mailom, skenovanie písomností, doposielanie písomností, pridelenie vlastného telefónneho čísla, preberanie hovorov asistentkou, notifikácia o prijatí hovoru e-mailom a krátkodobý prenájom zdieľanej kancelárie (prac. miesto 25h/rok).

 

Komplexná správa spoločnosti

Ak potrebujete zabezpečiť pre vašu spoločnosť zastúpenie pred príslušnými úradmi, vedenie účtovníctva, mzdovej agendy, právny servis.

 

Individuálne služby podľa potreby klienta

Registračné sídlo, doposielanie prijatej pošty, vlastné telefónne číslo, MailDrop, asistentské a sekretárske služby, mail, fax, web hosting a web design, účtovníctvoa iné. Viac informácií ako aj cenník nájdete na www.companyhouse.eu.Prajeme úspešné podnikanie so spoločnosťou CompanyHouse!

 

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Prevádzka

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X