Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Nové produkty v biznis eshope od vydavateľstva Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Nové produkty v Biznis eshope od Poradca podnikateľa, spol. s r.o.
Poradca Podnikateľa, spol. s r.o.
18. novembra 2011 Tlačiť

Od 18. Novembra sme rozšírili ponuku Biznis eshopu Podnikam.SK aj o vybrané produkty vydavateľstva Poradca Podnikateľa, spol. s r.o.. Naším  záujmom je prinášať pre návštevníkov stále nové a hodnotné produkty, ktoré im uľahčujú podnikanie. Prinášame nové a zaujímavé produkty z oblasti daní, účtovníctva, pracovného práva a personalistiky.

 

Upozorňujeme najmä na zaujímavý produkt  Aktuálne a úplné znenia zákonov (vychádza do 10 dní po legislatívnej zmene) a  pre malých živnostníkov na nový online produkt Živnostník s výhodnou cenou, ktorý predstavuje praktický súhrn všetkých dôležitých informácií pre úspešné podnikanie. Už za 32,40 eur s DPH získate prístup do praktickej online publikácie.

 

Využite teraz 10% uvádzaciu zľavu na nákup produktov od vydavateľstva Poradca Podnikateľa, spol s r.o..

 

ŽivnostníkProdukt predstavuje praktický súhrn všetkých dôležitých informácií potrebných pre vaše úspešné podnikanie.  Súčasťou produktu je súvisiaca legislatíva a komentáre, odborné články od autorov s dlhodobou praxou, praktické príklady z praxe, editovateľné vzory zmlúv a právnych podaní, editovateľné tlačivá s návodmi na ich vyplnenie a interné firemné predpisy. 

 

Zlatý komentár k Zákonníku práceKomentár k jednotlivým ustanoveniam Zákonníka práce vrátane znenia zákona. 

 

 

 

Úplné znenia zákonovÚplné znenia zákonov prinášajú dôležité právne predpisy a úplné znenia novelizovaných právnych predpisov (zákonov, vyhlášok, opatrení, nariadení), ktoré sú spracované najprehľadnejším spôsobom na trhu – ihneď postrehnete zmeny v zákone. 

 

 

 

 

 

Práca, mzdy a odmeňovanieČasopis ponúka praktické návody na riešenie problémových otázok, s ktorými sa mzdoví účtovníci a personalisti stretávajú vo svojej každodennej praxi. 

 

 

 

 

 

Personálny a mzdový poradca podnikateľaČasopis je určený všetkým, ktorí potrebujú byť „v obraze“ v personálnej a mzdovej oblasti.

 

 

 

 

 

 

Daňový špeciálŠtvrťročník pre pokročilých daňových a účtovných špečialistov, ktorí sa problematike venujú na úrovni riadenia, kontroly, metodiky a poradenstva.

 

 

 

 

Daňový a účtovný poradca podnikateľaČasopis je určený všetkým, ktorí potrebujú byť „v obraze“ v daňovej a účtovnej oblasti. 

 

 

 

 

 

 

Daňové centrumOn-line portál s komplexnými informáciami z oblastí daní a účtovníctva zameraný na aktuálnosť, správnosť a predovšetkým na praktickú využiteľnosť. 

 

 

Dane a ÚčtovníctvoČasopis ponúka praktické rady a riešenia daňových a účtovných prolémov, prehľad zmien zákonov, vysvetluje zmeny v postupoch účtovania, účtovné súvzťažnosti, riešenia problematických miest z daňového aj účtovného hľadiska – získate tak  celkový náhľad z oblastí daní a účtovníctva z pera odborníkov. 

 

 

 

 

Časopis ZiskZisk predpokladá, že úspech každej firmy je závislý od správnej podnikateľskej stratégie, nápaditého marketingu, asertívneho obchodovania, motivovaného pracovného tímu a účinných metód riadenia. 

 

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Novinky na Podnikam.sk

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

02máj8:30Pochopenie zmlúv 2 - seminár v anglickom jazyku (Understanding Contracts 2)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Právo

02máj8:30Pochopenie zmlúv 2 - seminár v anglickom jazyku (Understanding Contracts 2)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Právo

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X