Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Platobná karta pre podnikateľov. Využite výhody, ktoré ponúka

Side view businesswoman holding credit card while using laptop.jpg
Foto: Freepik.com
24. novembra 2023 Autor Informačný servis Tlačiť

Ak ste podnikateľ, možno aj vás hnevá, že poplatky za vedenie vášho účtu nie sú práve najnižšie. V porovnaní s účtami pre fyzické osoby spravidla výrazne vyššie. V niektorých prípadoch sú vyššie tiež poplatky za používanie rôznych služieb. Týkajúce sa platobných kariet nevynímajúc.

Vedeli ste však, že aj podnikateľský účet môžete mať bez zbytočných poplatkov a že k nemu môžete získať platobnú kartu plnú užitočných výhod? V dnešnom článku prezradíme, v ktorej banke ušetríte na poplatkoch desiatky eur ročne a ktorá podnikateľská platobná karta sa oplatí.

Podnikateľský účet bez zbytočných poplatkov v mBank

Ak si želáte otvoriť firemný účet, skúste mBank. Firemný účet mKonto Biznis je produkt určený pre fyzické osoby – podnikateľov, ktorým ponúka množstvo výhod. Podobne ako fyzickým osobám – nepodnikateľom.

Ako majiteľ účtu ušetríte nemalé prostriedky na poplatkoch. Za jeho založenie ani vedenie totiž neplatíte, bez poplatku sú tiež prichádzajúce a odchádzajúce platby, trvalé príkazy aj inkasá.

Platobná karta Mastercard k podnikateľskému účtu zadarmo

K spomínanému podnikateľskému účtu mKonto Biznis získate bezplatne aj platobnú kartu Mastercard. Táto značka sa vyznačuje množstvom výhod, ktoré ponúka svojim držiteľom, vrátane podnikateľov. Medzi tie najväčšie nepochybne patria:

Mastercard Asistent – Exkluzívna asistenčná služba, ktorá vám je k dispozícii 365 dní v roku. Pomôže doručiť obchodnému partnerovi zásielku, zarezervovať priestor pre stretnutie, zabezpečiť catering pre vaše podujatie, objednať kancelárske potreby alebo napríklad aj získať kontakt na špecialistu na marketing či právo.Služba uLekára.sk – Online asistenčná služba, ktorá pomáha pri riešení problémov vášho zdravotného stavu alebo stavu vašich blízkych. Ak máte zdravotné ťažkosti alebo si nie ste istí niečím, čo sa týka zdravia, môžete cez internet položiť otázku 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Odpoveď dostanete max. do 6 hodín od praktického lekára a do 48 hodín od špecialistu, ktorého skontaktuje praktický lekár, ak to uzná za vhodné.Komfort v letiskových salónikoch v Bratislave, v Prahe a vo Viedni – oddýchnite si a občerstvite sa pred vašim letom. Ušetrite vďaka bezplatnému vstupu do vybraných salónikov pre držiteľa firemnej platobnej karty a zvýhodneným vstupom pre sprevádzajúce osoby.Zľavy u obchodníkov – využite Vašu platobnú kartu Mastercard, keď nakupujete. Cestovné lístky, taxi služby, občerstvenie, letenky, oblečenie, elektronika a mnoho ďalšieho získate výhodnejšie.

Bezplatné vedenie karty

Vydanie platobnej karty Mastercard k podnikateľskému účtu mKonto biznis je bez poplatku. Po splnení minimálneho obratu na karte vo výške 70 eur nebudete v danom mesiaci platiť ani za jej vedenie. Ak vyberáte peniaze z bankomatu, mBank si neúčtuje žiadny poplatok v prípade, že si vyberiete naraz aspoň 70 eur. To platí pre výbery doma aj v zahraničí. V závislosti od bankomatu a od banky, ktorej bankomat patrí si však poplatok môže účtovať daný majiteľ bankomatu. Ak je preto možné, vyberte si na výber taký bankomat, za ktorého služby si správca neúčtuje poplatky.

Personalizácia karty je „in“

Pamätať si heslá a kódy k emailovým kontám, k účtom v obľúbených eshopoch či na sociálnych sieťach, k firemným systémom, ale napríklad aj k platobným kartám je takmer nemožné. Mať preto možnosť zvoliť si PIN kód na platobnú kartu, ktorú si ľahko zapamätáme, môže byť pre mnohých z nás výhodou. Obzvlášť, ak je služba voľby PIN bezplatná. Na platobnej karte Mastercard od mBank je táto služba samozrejmosťou. V rámci personalizácie vašej karty si môžete podľa vlastného uváženia nastaviť aj autorizačné limity. Taktiež bez poplatku.

Informačný servis

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

platobná kartapodnikateliaPR

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikateľské účty

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

február

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

27feb9:30ChatGPT pre pokročilých9:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X