Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Práca v Trnave a blízkom okolí na dosah, výstava začína 20. októbra

Fotobanka Pixmac
25. septembra 2015 Zdroj Podnikam.SK, MV Tlačiť

Veľtrh Práca a Kariéra 20. – 21. 10. 2015 prinesie nové pracovné príležitosti. Prvý raz v Trnave aj výstava Podnikanie a Franchising. Ako financovať podnikanie či budovať značku prezradia workshopy.

Veľtrh Práca a Kariéra v trnavskom regióne

Stovky pracovných miest v regióne Trnava a širšom okolí predstavia zamestnávatelia počas druhého ročníka veľtrhu Práca a Kariéra v dňoch 20. a 21. októbra 2015 v hoteli Holiday Inn v Trnave. V rovnakom čase sa bude v priestoroch hotela konať aj výstava Podnikanie a Franchising, ktorá predstavuje networkingovú bázu pre začínajúcich a existujúcich podnikateľov rôznych foriem podnikania. Veľtrh a výstava sú zadarmo, pre spoločnosti aj jednotlivcov, ktorí hľadajú nové uplatnenie na trhu práce a informácie z podnikateľského prostredia nielen v trnavskom regióne.

Trnava ako mesto s dlhodobou študentskou tradíciou a charakterom automobilového výrobného mesta je v regióne západoslovenského kraja ideálnou lokalitou pre pracovný veľtrh. V minulom roku sa veľtrhu Práca a Kariéra 2014 zúčastnilo 48 vystavovateľov a prišlo viac ako 5 000 návštevníkov z radov študentov, nezamestnaných, mladých ľudí aj zamestnancov, ktorí si chceli vylepšiť svoj kariérny profil. Aj tento rok sa budú na pracovnom veľtrhu prezentovať lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom kraji zamestnancov na pozície technického, obchodného a finančného zamerania, či ľudí, ktorí ovládajú cudzie jazyky.

Veľtrh Práca a Kariéra je určený ľuďom hľadajúcim si prácu, zamestnancom, ktorí by radi zmenili svoje súčasné zamestnanie, ale aj študentom obzerajúcim sa po pracovnom uplatnení v budúcnosti. „Súčasťou podujatia bude viacero sprievodných aktivít v podobe workshopov zameraných na prípravu na pohovor, testovanie anglického jazyka, assessment centrum, motivačné tréningy, koučovacie rozhovory, otestovanie si svojich komunikačných zručností a mnoho zaujímavých prednášok,“ priblížil spoluorganizátor veľtrhu Miroslav Koleník zo spoločnosti ConsultSK Slovakia. Podujatie získalo aj záštitu prezidenta SR Andreja Kisku.

Výstava Podnikanie a Franchising

Po prvý raz bude súčasťou pracovného veľtrhu aj výstava Podnikanie a Franchising, ktorá začínajúcim a stávajúcim podnikateľom priblíži rozličné formy podnikania, napríklad prostredníctvom franchisingu. Podmienky fungovania a nástrahy pri kúpe licencie na používanie ochrannej známky a mena etablovaného podniku na iný podnik predstavia zástupcovia niekoľkých franchisingových spoločností.

Súčasťou výstavy bude aj atraktívny sprievodný program zameraný na rôzne aspekty podnikania, akými sú možnosti získania finančných prostriedkov na podnikanie, konzultácie o podnikateľskom zámere, budovanie značky, internetový marketing, podnikateľské vzdelávanie a ďalšie. Na výstave vystúpia napr. spoločnosť Life-Work Balance s ukážkou programu Life Book. Rôzne franchisingové spoločnosti ako napr. Subway, MrKebab a Archeus návštevníkom poskytnú užitočné informácie, ako postupovať v prípade záujmu o otvorenie franchisingovej pobočky.

Vstup na obe podujatia je bezplatný.

Odporúčané ebooky

K téme

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Mzdy

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

09dec8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20218:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

09dec8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20218:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

09dec8:30Reklamačné konanie v stavebných projektoch8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Stavebníctvo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X