Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Záštitu nad konferenciou Metro ON Line prevezme Ján Počiatek

7. mája 2014 Tlačiť

Konferencia Metro ON Line predstaví nové trendy v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.

Konferencia, ktorá sa uskutoční už 20. mája 2014 v Poprade po ôsmy raz predstaví nové trendy v oblasti telekomunikácií a informačných technológií. V rámci odborných panelových diskusií upriami pozornosť na aktuálne témy v tejto oblasti. Organizátor – spoločnosť AmiTel privíta na konferencii viac ako 200 účastníkov nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín.

V poradí ôsmy ročník konferencie Metro ON Line dá okrem iného odpoveď na otázku „Na aké ukazovatele je dôležité sústrediť sa pri výbere cloudového riešenia a „Ako vyzerá moderný aplikačný cloud“. Na báze cloudu budú na konferencii predstavené aj nové produkty a služby s najnovšími technologickými vymoženosťami ako google glass.

„Konferencia Metro ON Line má už na Slovensku svoju tradíciu. Každoročne ponúka priestor na predstavenie aktuálnych trendov v oblasti telekomunikácií a dáva príležitosť diskutovať o nich. V rýchlomeniacom sa legislatívnom prostredí považujem za dôležité nachádzať priestor na diskusiu o novej legislatíve EÚ v oblasti elektronických komunikácií. Konferencia Metro ON Line túto príležitosť poskytuje“ hovorí generálny riaditeľ sekcie elektronických komunikácií a poštových služieb Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Viliam Podhorský.

„Som rád, že konferencia Metro ON Line sa aj v tomto roku teší mimoriadnemu záujmu zo strany odbornej verejnosti a presiahla hranice Slovenska. Aj tentokrát sme vsadili na zaujímavý a bohatý program, ktorý je doplnený panelovými diskusiami na aktuálne témy v telko sektore,“ hovorí organizátor konferencie Ján Michlík.

V rámci programu konferencie bude predstavená nová legislativa EÚ v oblasti elektronických komunikácií, účastníci podujatia sa budú venovať aj téme Bitcoin na Slovensku či inteligentnej dokumentácii optickej siete. Panelová diskusia bude zameraná na problematiku IPTV, spoplatňovania obsahu TV kanálov vo vysokej kvalite (HD) a archívu živého vysielania nielen z pohľadu vysielateľov, ale aj z pohľadu zástupcov telekomunikačních operátorov.

Na konferenciu je možné prihlásiť sa prostredníctvom webového formulára na stránke www.metroonline.sk na ktorej uchádzači nájdu všetky detailné informácie vrátane programu ôsmeho ročníka tejto konferencie.

 

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Novinky na Podnikam.sk

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

29júl8:30Nové pravidlá pre reklamácie a práva na odstúpenie spotrebiteľov od 1.7. 20248:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Manažérske zručnosti,Marketing a predaj,Nehnuteľnosti,Stavebníctvo

29júl8:30Zákonník práce v roku 2024 – zmeny v praxi8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika,Pracovné právo

29júl8:30Zákazková výroba v roku 2024 vrátane noviniek - oceňovanie, účtovanie a vykazovanie8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP),Účtovníctvo,Účtovníctvo a dane

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X