Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké novinky naznačuje nový patent od Apple?

businessinsider.som
17. februára 2017 Zdroj Dailymail.co.uk Tlačiť

Ste fanúšikmi Applu a používate vo svojich konverzáciách rôzne obrázky a emotikony? Nový patent tohto technologického giganta vás potom zrejme poteší.

Webový portál www.dailymail.co.uk tento týždeň informoval, že Apple získal patent, ktorý by mohol počítať so zakomponovaním „Emoji“ tlačidla do klávesníc ich počítačov. „Emoji“ počítajú svoju históriu niekedy na konci roku 1990 a postupne sa stali neodmysliteľnou súčasťou našej bežnej písomnej komunikácie.

Uvedené informácie naznačujú, že Apple sa v súčasnosti usiluje, aby bolo možné zdieľať tieto obrázky aj prostredíctvom ich laptopov. Spomínaný portál prezradil, že spoločnosť so sídlom v kalifornskom Cupertine získala patent, ktorý zobrazuje „Emoji“ tlačidlo pod tlačidlom Tab na ich klávesnici.

Daily Mail
Daily Mail

Užívateľom by malo ponúkať možnosť vybrať si z knižnice obrázok, ktorý by mohli zasielať vo svojich správach a zdieľať v príslušných postoch. Tento patent podal Apple ešte v roku 2015 a okrem spomínaného „Emoji“ tlačítka by mal obsahovať aj ďalšiu novinku v podobe tlačidla „Share“.

Daily Mail
Daily Mail

Ako ďalej uvádza britský portál, na stránke firmy sa nespomína nič o týchto novinkách, priložené náčrty však hovoria jasnou rečou. Pri stlačení tlačidla „Share“ by sa malo užívateľom otvoriť okno do rôznych sociálnych médií ako Facebook, Twitter či Instagram, či do ich e-mailovej pošty.

Ak je teda pravdou, čo naznačuje uvedený patent, priaznivci tejto značky sa zrejme majú na čo tešiť.

K téme

Témy

AppleDaily MailEmojiklávesnicanovinkypatentShare

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

október

29oct7:30IFRS komplexný kurz II.7:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP),Medzinárodné zdaňovanie,žiadny

29oct7:30IFRS komplexný kurz II.7:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:IAS/IFRS,Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP),Medzinárodné zdaňovanie,Účtovníctvo,žiadny

29oct7:30IFRS komplexný kurz II.7:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:IAS/IFRS,Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP),Medzinárodné zdaňovanie,Účtovníctvo,žiadny

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt
X