Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako využiť Instagram v oblasti marketingu?

Instagram.jpg
16. februára 2016 Zdroj www.socialmediaexaminer.com Tlačiť

Používanie správnych nástrojov na Instagrame vám pomôže zvýšiť predajnosť vašich produktov a  ušetrí čas.

Urobte svoje fotografie zaujímavejšími

Hneď potom, čo Instagram začal získavať na popularite, vznikli nové aplikácie, ktoré obsahujú funkcie ako editácia fotografií, nových filtrov a možností, aby vaše fotky boli dynamickejšie. Tieto aplikácie umožňujú, aby vaše príspevky boli pestrejšie a zaujímavejšie, a tým upútali čo najviac.

Ag instagram tools layout.png

Napríklad bezplatná aplikácia Layout, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android , umožňuje ľahko vytvárať multi-obrazové koláže na Instagrame.
Tak je možné spropagovať viac produktov v rámci jedného príspevku. Vybrať sa dá z rôznych formátov, ktoré sa líšia v usporiadaní a počte snímok. Ďalej aplikácia Quick uľahčuje pridanie textu do obrazu, čo vám umožní nastaviť umiestnenie, veľkosť, farbu a typ písma.

Ag instagram tools overquick.png

Ak máte pocit, že ste obmedzovaní rozsahom možností a filtrov na úpravu fotografií na Instagrame, nehľadajte nič iné ako Afterlight. Táto aplikácia umožňuje editáciu fotografií rýchlo a jednoducho.

Ag instagram tools afterlight.png

Superimpose umožňuje vytvorenie snímky v popredí, vybrať ho z jeho pozadia, a umiestniť ho do iného. Táto aplikácia ponúka funkcie, ako otočenie fotografie v popredí a zmiešanie dvoch snímok alebo ich textúr. Maskovacie schopnosti tejto aplikácie sú úžasné.

Ag instagram tools superimpose.png

Pútavé videá

Videá sú dôležitou súčasťou marketingu na sociálnych sieťach. Určite vyskúšajte niektoré z nasledujúcich aplikácií, ktoré vám pomôžu zvýšiť váš predaj.
Napríklad Vintique umožňuje upravovať fotografie a aj videá, ktorým dá retro vzhľad. Môžete použiť rôzne efekty a filtre, ako sú sépia a čierno-biele tóny, spolu s filtrami, ktoré poskytujú farebné efekty z 60., 70. a 80. rokov.

Aj PicPlayPost ponúka funkcie, vďaka ktorým vaše príspevky urobíte pútavejšími. Môžete vytvárať videokoláže pomocou kombinácií fotografií a videí vo formáte GIF. Máte možnosť dať obraz (alebo viac snímok) vedľa videa a nastaviť prehrávanie hudby v pozadí.

Instagram je významným hráčom v oblasti marketingu na sociálnych médiach. Aj vďaka novým aplikáciam, ktoré vám môžu pomôcť presadiť sa a pozitívne zviditeľniť. Treba len otestovať a uvidíte, aké výsledky vám prinesie.

Odporúčané ebooky

K téme

Témy

instagraminternetinternetový marketinginternetový predaj

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Inšpirácia

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

29jún9:00e-Commerce – nové pravidlá dovozu tovaru pre zásielky s nízkou hodnotou tovaru - vrátane DPH pravidiel pre colné konanie9:00 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

06júl8:30Aktuálne problémy zdaňovania v oblasti cezhraničných daňových vzťahov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DzP,Ostatné dane

06júl8:30Aktuálne problémy zdaňovania v oblasti cezhraničných daňových vzťahov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DzP,Ostatné dane

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X