Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Máj na výstaviskách: víno, kvety, stroje a hasiči

Máj na výstaviskách: víno, kvety, stroje a hasiči
Foto: SITA
30. apríla 2013 Zdroj Podnikam.SK, IT Tlačiť
V Expo Center Trenčíne si môžete kúpiť dovolenku, Incheba rozkvitne Flórou.
 
Nitra zažije jubilejný 20. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.
 

V máji je treba myslieť aj na ochranu zdravia pri práci

Evidencia a registrácia úrazov, hodnotenie rizík, pracovno-právne vzťahy a nelegálne zamestnávanie – to sú témy, ktoré odznejú v rámci odbornej prednášky na výstave Uniprotech v Trenčíne. Miestne Expo Center tu v dňoch 2. – 4. mája organizuje výstavu ochranných pracovných prostriedkov, zariadení a technológií pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.
 
Cieľovou skupinou výstavy Uniprotech je odborná verejnosť – bezpečnostní technici, revízni technici, zástupcovia ministerstiev, zamestnávatelia, podnikatelia a konatelia firiem, personalisti, výrobcovia a predajcovia OOPP, odborní pracovníci technických zariadení a odborná verejnosť z oblasti BOZP. V rovnakom termíne a na rovnakom mieste sa zároveň bude konať už 11. ročník medzinárodnej výstavy hasičskej, záchranárskej a zabezpečovacej techniky Fireco. 
 

Incheba plná kvetov

Od druhého do piateho mája môžete v bratislavskej Inchebe navštíviť aj kontraktačno-predajný medzinárodný veľtrh kvetín a záhradníctva Flóra Bratislava. Pre milovníkov kvetov je pripravený široký sortiment kvetín, okrasných rastlín a drevín, suché a umelé kvetiny, semená, doplnkový materiál a obalová technika. Na výstave si budete môcť pozrieť aj súťaž v aranžovaní a viazaní kvetín. Ďalej tu nájdete prípravky na ošetrovanie rastlín, drobnú mechanizáciu, stroje a zariadenia pre záhradníctvo, interiérové a exteriérové fontány, sadovnícke úpravy, záhradné stavby a nábytok, zavlažovacie systémy, či vinárske a vinohradnícke zariadenia a potreby.
 

Prestížna súťaž aj výstava vín

Práve s venom budú súvisieť aj ďalšie akcie na bratislavskom výstavisku. V dňoch 10. – 11. mája 2013 sa v Inchebe uskutoční prvú celoslovenská vinárska výstava. Účasť prisľúbilo viac ako sto najlepších slovenských vinárstiev. V rovnakom čase a na rovnakom mieste sa uskutoční prestížna medzinárodná súťaž vín Concours Mondial Bruxelles 2013 (ďalej len CMB), ktorá je považovaná za jedno z najväčších podujatí vinárskeho kalendára v Európe.
 
Vinári zo 138 krajín prihlásili do súťaže viac ako osemtisíc vzoriek vín, čo je najviac v dvadsaťročnej histórii podujatia. Rekordný je aj počet 214 vzoriek od slovenských vinárov. Súťažné vzorky bude hodnotiť takmer 300 degustátorov z 50 krajín. Slovensko medzi nimi zastupuje 22 popredných vinárov, enológov a novinárov.
 

 
V bratislavskej Inchebe bude počas súťaže platiť prísny a osobitný režim. Vzorky vína dopravia do hlavného mesta špeciálnymi chladiacimi kamiónmi z Belgicka. Do začiatku súťaže budú uskladnené v dvoch chladiacich kontajneroch. Teplota v nich nesmie presiahnuť 10 stupňov Celzia, aby malo víno pri rozlievaní 12°C a pri degustácii nepresiahlo 14°C. Každých päť minút bude 250 vybraných študentov otvárať, nalievať a roznášať nové vzorky.
 

Výstava cezhraničného cestovného ruchu regiónov SR a ČR

V trenčianskom Expo Center budete môcť  v dňoch 17. až 19. mája navštíviť druhý ročník výstavy cestovného ruchu regiónov Slovenskej a Českej republiky Region tour expo. Tento veľtrh predstaví možností aktivít, ubytovania, zaujímavostí, pamiatok a gastronómie, ako aj ponuky, ako a kde možno čo najpríjemnejšie stráviť voľný čas a dovolenku. 
 
Spoločne s výstavou sa po prvýkrát koná celoslovenská cukrárska výstava Torty&svet pečenia. Návštevníci sa môžu tešiť na predaj a prezentáciu cukrárskych pomôcok z rôznych e-shopov, bohatý program a ukážky venované napr. pralinkám, carvingu, postavičkám, tortám a kvetom.  V sobotu sa môžete tešiť na prvú dámu slovenského cukrárstva a taktiež predsedníčku Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov, Jožku Zaukolcovú, ktorá Vám ukáže a poradí ako pracovať s čokoládou. Pre návštevníkov je pripravený „Májový jarmok remesiel“, prezentácia zvykov, tradícií a remesiel. 
 

Jubilujúci strojársky veľtrh v Nitre

Na výstavisku Agrokomplex v Nitre sa 21.-24.5 uskutoční 20. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu. Ide o najväčšiu a najvýznamnejšiu prezentáciu tohto odvetvia na Slovensku a ak chcete poznať najnovšie trendy v strojárstve, určite túto významnú akciu nezabudnite navštíviť.
 

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Marketing

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

08jún8:30Riadenie zmien – Change management8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Manažment

08jún8:30Riadenie zmien – Change management8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Manažment

14jún8:30Logistika nákupu a riadenie zásob8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X