Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Nadácia VÚB podporí nádejné start-upy

Fotobanka Pixmac
3. júna 2015 Zdroj Podnikam.SK Tlačiť

Vďaka štartovaciemu programu Impact Inkubátor, ktorý odštartuje Impact HUB coworking s podporou Nadácie VÚB, majú teraz mladí podnikatelia šancu učiť sa od profesionálov. 

Chcete sa naučiť, ako premeniť nápad na prosperujúci biznis?

Začínajúci mladí podnikatelia či malé tímy môžu využiť nový inkubačný a vzdelávací program pre startupy Impact Inkubátor. Trojmesačná séria 15-ich workshopov je zameraná na intenzívny rozvoj mladých projektov s cieľom napomôcť zvýšiť ich šance na úspech a dlhodobú udržateľnosť. 

„Impact Inkubátor dá od septembra možnosť rozbehnúť biznis približne pätnástim projektom vybraným odbornou komisiou. Prihlásené startupy by už v tom čase mali mať prvých zákazníkov a aspoň približnú predstavu o svojom mieste na trhu. To im umožní získané vedomosti aplikovať priamo na svoj reálny projekt a ukončiť Inkubátor s dlhodobou perspektívou do budúcnosti,“ hovorí Branislav Šmidt, spoluzakladateľ a riaditeľ Impact HUB Bratislava. 

Inkubátor ašpirujúcim mladým podnikateľom pomôže vytvoriť si udržateľný biznis plán, a získať základy napríklad v oblasti legislatívy, marketingu či účtovníctva. Predovšetkým je však zameraný na schopnosť kriticky vyhodnotiť samotné zameranie svojho biznisu a jeho trhový potenciál. Jednotlivé workshopy vedú odborníci a ľudia z praxe, ako aj skúsení biznismeni, ktorí úspešne rozbehli viaceré projekty a firmy. 

„Šancu majú všetky kvalitné nápady a perspektívne projekty. Veríme, že do Inkubátora získame predovšetkým startupy, ktoré aktívne riešia podnikanie s pozitívnym spoločenským dopadom a veľmi sa tešíme aj na všetky ženy – startupistky,“ dodáva Branislav Šmidt. 

eBook:

Práve podpora podnikateliek a mladých podnikateľov je oblasťou, ktorej sa dlhodobo venuje aj Nadácia VÚB. „Žien podnikateliek je v porovnaní s mužmi na Slovensku len polovičný počet.  Ich nižší podnikateľský potenciál vyplýva zo slabšieho vnímania príležitostí, ženy sú vo všeobecnosti opatrnejšie a menej si v biznise veria.

Podľa našich skúseností je to však predovšetkým dôsledok nedostatku skúseností a chýbajúceho systému vzdelávania. Aj preto radi pomáhame projektom ako Impact Inkubátor, ktorý mladým ľuďom s kvalitnými nápadmi umožňuje vstúpiť do sveta podnikania sebavedomo a s výhľadom dlhodobého úspechu,“ hovorí Elena Kohútiková, zástupkyňa generálneho riaditeľa VÚB banky.

Viac informácií na www.impacthub.sk 

Chcete si založiť firmu (s.r.o, a.s.)? Nemáte kde uviesť sídlo vašej firmy a zaujímate sa o virtuálne sídlo? Alebo chcete korektne ukončiť podnikanie? Nemáte znalosť príslušných zákonov a predpisov ako tieto úkony zvládnuť bez komplikácií, rýchlo a správne?

Ponúkame vám kvalifikované a profesionálne služby za prijateľné ceny. Vďaka exkluzívnej spolupráci Podnikam.SK so spoločnosťou M2 Business s.r.o., naším dlhodobým odborným partnerom vám dokážeme zabezpečiť profesionálne služby zakladania, správy a likvidácií spoločnosti.

 Pre členov klubu Podnikam.SK poskytujeme zľavu 10 € na objednané služby. 

Viac tu

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Chcem začať podnikaťštart podnikaniastart-up

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financovanie

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

12dec8:30Riziková kontrola verejného obstarávania (Operačný program Slovensko)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

12dec8:30Riziková kontrola verejného obstarávania (Operačný program Slovensko)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

14dec8:30Čo nám priniesli a čo nám prinesú novely Obchodného zákonníka8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X