Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako urobiť zo sveta lepšie miesto? Stačí táto jednoduchá vec!

Nadacia adeli 2.jpg
Foto: ADELI Medical Center, Roman Benický
13. marca 2019 Tlačiť

Pomôcť iným postaviť sa na nohy môže každý z nás. A táto malá pomoc vie neuveriteľným spôsobom zmeniť nejeden život. Dokazujú to mnohé šťastné príbehy.

Nie každý z nás má to šťastie žiť plnohodnotný život bez zdravotných obmedzení. Niektorí doslova bojujú o svoje zdravie. V tomto boji je dôležitá každá pomoc. Rovnako aj tá vaša. Niekedy stačí maličkosť, ktorá zmení život neuveriteľným spôsobom. Napríklad darovať 2 percentá z dane Nadácii ADELI, ktorá pomáha pacientom získavať financie na neurorehabilitačnú liečbu v medzinárodnom rehabilitačnom centre ADELI Medical Center v Piešťanoch.

Jedinečné zariadenie v Európe

Adeli Medical Center, ktoré sa špecializuje na pacientov s neurologickými poruchami pohybu, poskytuje pomoc od najmenších cez bábätká až po dospelých. Od svojho založenia v roku 2004, ADELI Medical Center úspešne liečilo viac ako 13000 pacientov z viac ako 60 krajín sveta – Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Talianska, Holandska, Českej republiky, Ruskej federácie, Ukrajiny, Saudskej Arábie, Kuvajtu, Líbye, Egyptu, Ománu, Spojených arabských emirátov, Španielska, Veľkej Británie, Turecka, Izraela, Brazílie, USA a Kanady a samozrejme, zo Slovenska.

Intenzívna rehabilitačná starostlivosť už 15 rokov

Nadacia adeli 3.jpg
Foto: ADELI Medical Center, Roman Benický

Najväčšou výhodou ADELI Medical Centra je jeho mimoriadne intenzívny a individuálny terapeutický program a rozsiahla starostlivosť.  Päť hodín denne a šesť dní v týždni sa o každého pacienta stará multidisciplinárny tím: lekári, terapeuti, maséri, logopédi a iní špecialisti –  5 až 7 odborníkov.

Intenzita neurorehabilitácie, individuálny prístup a vysoké nasadenie odborného personálu, sú spolu s motiváciou pacientov, zárukou postupného zdokonaľovania motorických, mentálnych a rečových schopností, ktoré potom ďalej vedú k postupnému zvyšovaniu samostatnosti a zlepšovaniu kvality života pacientov a ich rodín. Pozitívne výsledky sa vďaka intenzite neurorehabilitácie dosahujú aj v prípadoch, kde iné terapie zlepšenia nevykazujú.

Dôkazom sú príbehy detí s detskou mozgovou obrnou, ľudí po vážnych úrazoch či cievnej mozgovej príhode, pre ktorých je neurorehabilitácia jediná možnosť ako zmierniť následky postihnutia a v mnohých prípadoch vrátiť sa späť do života.

Pomôžte postaviť sa na nohy tým, ktorí to najviac potrebujú a nenechajte prepadnúť dve percentá z vašich daní.

Natívny článok

Odporúčané ebooky

K téme

Témy

ADELI Medical CenterNadácia ADELI

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Inšpirácia

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

29jún9:00e-Commerce – nové pravidlá dovozu tovaru pre zásielky s nízkou hodnotou tovaru - vrátane DPH pravidiel pre colné konanie9:00 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

06júl8:30Aktuálne problémy zdaňovania v oblasti cezhraničných daňových vzťahov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DzP,Ostatné dane

06júl8:30Aktuálne problémy zdaňovania v oblasti cezhraničných daňových vzťahov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DzP,Ostatné dane

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X