Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Najlepší účtovný program

Humanet_logo.jpg
7. januára 2016 Tlačiť

BRATISLAVA 7. januára 2016 (P/PR) – Najlepší účtovný program má jednoduché ovládanie, bohaté funkcie a je vždy aktuálny.

Jednoduché ovládanie

Firemné prezentácie, e-shopy, Google, Facebook, e-mail a mnoho ďalších typov webových stránok dnes nájdete na internete. Ich spoločnými črtami je dostupnosť kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Ak si raz zvyknete na prácu cez internet, potom každá nová webová stránka je pre vás podobná a jej ovládanie jednoduché. Dôkazom sú naše deti, ktoré vedia stráviť na internete celý deň a nikto ich nemusí učiť čo a ako ovládať.

Z podobných princípov vychádza aj účtovný program Humanet. Jeho ovládanie je rýchle a intuitívne. Bežne zdatný používateľ zvládne účtovanie v Humanete bez školení. Ak potrebujete poradiť, sú vám k dispozícii videonávody, podrobné príručky, online chat, e-mailová aj telefonická podpora.

Online ekonomický systém Humanet funguje bez obmedzení na počítačoch s Windows, na Linuxe, Macu, tablete a dokonca aj smartfóne. Presne tak ako ktorákoľvek iná internetová stránka, či aplikácia.

Bohaté funkcie

Humanet je online účtovný softvér, ktorý môžete použiť na fakturáciu, vedenie jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, spracovanie personalistiky a miezd, daňové priznania, spracovanie DPH, skladové hospodárstvo atď.

Systém je vhodný pre podnikateľov, živnostníkov aj neziskové subjekty. Používajú ho malé firmy s pár zamestnancami, ale aj veľké firmy s tisíckami zamestnancov.

Výhodou ekonomického systému Humanet je jeho prispôsobiteľnosť a flexibilita. Na základe individuálnych požiadaviek konkrétneho zákazníka je možné systém upraviť a rozšíriť o nové a individuálne funkcie a vlastnosti.

Vždy aktuálny

O legislatívnu správnosť spracovaného účtovníctva, či miezd sa starať nemusíte. Vždy keď s programom pracujete máte zaručené, že používate najnovšiu verziu s aktuálne platnou legislatívou. Systém je vždy aktuálny a nezdržiava vás požiadavkami na sťahovanie a inštalovanie aktualizácií.

Každý mesiac máte k dispozícii nové funkcie  a vylepšenia.

Účtovný program máte dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Z kancelárie, na pracovnej ceste, u klienta a ak chcete, tak aj na dovolenke.

Je to pohodlné a jednoduché.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

Chcem začať podnikať

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Jednoduché účtovníctvo

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

december

12dec8:30Riziková kontrola verejného obstarávania (Operačný program Slovensko)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

12dec8:30Riziková kontrola verejného obstarávania (Operačný program Slovensko)8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

14dec8:30Čo nám priniesli a čo nám prinesú novely Obchodného zákonníka8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X