Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Oprava výtlkov na cestách I. triedy bude stáť 3,8 mil. eur

Oprava výtlkov na cestách I. triedy bude stáť 3,8 mil. eur
Ilustračné foto SITA
7. novembra 2014 Zdroj SITA, Podnikam.SK Tlačiť

Obstarávanie prebehlo formou podlimitnej zákazky, rozdelenej na štyri časti.

Práce vykonajú v rôznych regiónoch dve vybrané firmy

Slovenská správa ciest (SSC) zaplatí za opravy vozoviek ciest I. triedy počas troch rokov 3,792 mil. eur vrátane dane z pridanej hodnoty. Práce vykonajú v rôznych regiónoch dve vybrané firmy špeciálnymi zariadeniami dýzovou metódou, čiže studenou technológiou pod tlakom. Pôvodná predpokladaná cena prác bola 3,242 mil. eur bez dane, čiže 3,891 mil. eur vrátane dane.

Ako vyplýva z výsledku obstarávania podlimitnej zákazky, rozdelenej na štyri časti, firma DOPRA – VIA, a.s. Bratislava opraví chyby na cestách v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji za 898,56 tis. eur vrátane dane. Firma Bitunova, spol. s r.o. Zvolen vykoná vysprávky porušených vozoviek v ostatných krajoch – v Banskobystrickom za 427,5 tis. eur, v Žilinskom a Trenčianskom za 1,094 mil. eur a v Košickom a Prešovskom kraji za 1,371 mil. eur vrátane dane. 

Slovenská správa ciest je samostatná rozpočtová organizácia zriadená ministerstvom dopravy k 1. januáru 1996. Spravuje takmer 3 500 kilometrov ciest I. triedy, jej generálne riaditeľstvo je v Bratislave, štyri regionálne organizačné zložky Investičná výstavba a správa ciest majú zastúpenie v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline a Košiciach. 

Spoločnosť DOPRA – VIA, a.s. bola založená v auguste 1990 a má základné imanie 581 tis. eur. Vyrába asfaltové emulzie, emulzné mikrokoberce, nátery a postreky, vykonáva údržbu a opravuje výtlky na cestách, poskytuje poradenstvo pri obnove a opravách vozoviek. 

Firma Bitunova, spol. s r.o. bola založená v júli 1992 a má základné imanie 1,195 mil. eur. Vykonáva opravy porúch vozoviek tryskovou metódou, najmä trhliny, výtlky a nerovnosti, ako aj súvislú údržbu a opravy pozemných komunikácií postrekmi, nátermi a mikrokobercovými úpravami. Vyrába rôzne druhy asfaltových emulzií a obaľované asfaltované zmesi za studena. Spoločníkmi firmy sú rakúska spoločnosť Bau Holding Beteiligungs AG, Spittal and der Drau s vkladom 796,66 tis. eur a KSR – Kameňolomy SR, s.r.o. Zvolen s vkladom 398,33 tis. eur.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

06máj8:30Právne minimum pre starostov a primátorov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X