Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Oslávte s nami 25. výročie SITA! Čo všetko môžete získať bezplatne?

Sita 25 clanok 1280x840 px.jpg
Foto: SITA
8. novembra 2022 Autor Informačný servis Tlačiť

SITA Slovenská tlačová agentúra tento rok oslavuje jubileum a už neuveriteľných 25 rokov od svojho vzniku prináša dôležité informácie z domova aj zo zahraničia. Počas svojho dlhoročného pôsobenia si zaslúžene získala priazeň lojálnych čitateľov, úspešných podnikateľov, vydavateľstiev a mediálne známych osobností.

Svoje služby SITA rozširuje a skvalitňuje už 25 rokov a nedávno uviedla do prevádzky nové distribučné prostredia pre spravodajstvo a prehliadanie agentúrneho servisu. Odteraz sa do vybraných služieb SITA dostanete po prihlásení z jedného miesta na redizajnovanej web stránke biz.sita.sk.

2.png
Nová webová stránka SITA – biz.sita.sk.Foto: SITA

Čo všetko môžete získať bezplatne?

V rámci osláv výročia SITA svojich priaznivcov a nových klientov odmeňuje službami! PR 2 + 1 zadarmo umožňuje klientom pri objednaní dvoch PR správ získať tretiu zadarmo. Navyše môžete využiť bezplatné používanie distribučnej stránky in.sita.sk, ktorá vám ukáže, ako pracovať s informáciami, ktoré vás posunú bližšie k úspechu. Služba je ideálnym riešením nielen pre médiá, agentúry, inštitúcie, ale aj menšie a väčšie firmy z rôznych odvetví.

S2.png
Foto: SITA

Vyskúšajte si bezplatné služby v novom používateľskom prostredí agentúrneho servisu až na 2 týždne, alebo získajte PR správu zadarmo! V prípade, že máte záujem využiť aktuálne benefity, stačí kontaktovať obchodné oddelenie na obchod@sita.sk, ktoré sa ochotne postará o vašu registráciu. Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke tu.

S1.png
Foto: SITA

Aké benefity prináša nové používateľské rozhranie?

Nový responzívny dizajn so službami na jednom mieste umožňuje aktívnym odberateľom priamy prechod do vybraných služieb pod jedným používateľským heslom. Distribučná stránka in.sita.sk prináša vylepšené vyhľadávanie, rozšírené možnosti ukladania agentúrnych správ do vlastného zoznamu, prehľadnejší dizajn, kopírovanie obsahu správy na jeden klik, ponuku súvisiacich správ z agentúrneho servisu a iných médií, profily osobností, či základné informácie o firmách. Intuitívne rozhranie na prehliadanie agentúrneho servisu optimalizované aj pre mobilné zariadenia ponúka lepší prehľad v agentúrnom spravodajstve.

1.png
Nové distribučné prostredie pre prehliadanie agentúrneho servisu.Foto: SITA

Aké dôležité udalosti sa udiali v SITA za 25 rokov?

SITA vznikla ako tlačová agentúra v roku 1997 s cieľom poskytovať aktuálne, vyvážené a politicky nestranné informácie z ekonomického a politického sektora. Spravodajské služby sa od roku 2001 rozšírili o špecializované riešenia pre firmy, monitoringy médií a mediálne analýzy. Medzi dôležité míľniky patrí aj fakt, že SITA ako prvá agentúra na Slovensku spustila online vysielanie ekonomického spravodajstva cez internet. Unikátny spôsob distribúcie spravodajstva prostredníctvom desiatok partnerských portálov SITA uviedla v roku 2004 prostredníctvom spravodajského portálu SITA.sk pre širokú internetovú verejnosť, ktorý sa v krátkom čase stal najväčším dodávateľom spravodajstva na Slovensku.

Viac zaujímavých informácií o 25 ročnom pôsobení SITA nájdete na biz.sita.sk/25-vyrocie/

Informačný servis

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

PRSITAvýročie

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Trendy a inovácie

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

marec

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

05mar8:30Tvorba unikátnych obrázkov pomocou nástroja Midjourney8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

07mar8:30Sabotéri v našej hlave8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Marketing

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X