Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Profesionalita a dôveryhodnosť

Profesionalita a dôveryhodnosť
Seocentrum
20. októbra 2011 Tlačiť

(PR) Rozhodli ste sa podnikať a chcete, aby Vás podnikatelia, banky, dodávatelia  vnímali profesionálnejšie a dôveryhodnejšie ako živnostníka? Ak máte čistý register môžete si založenie  s.r.o.  vyriešiť sami alebo môžete túto činnosť zveriť odborníkom, ktorí pôsobia na celom území Slovenska a za určitý poplatok  Vám ponúknu najvhodnejšiu  formu podnikania pre správne fungovanie Vašej spoločnosti.  Súčasťou takých to služieb je aj poradenstvo pred, v priebehu ale aj po založení spoločnosti.

Vybrať si môžete z dvoch variantov založenia s.r.o.:

Založenie s.r.o. cez internet  formou  online objednávky pomocou objednávkového formulára a ušetriť tak na založení spoločnosti. Po zaplatení budú vypracované všetky potrebné dokumenty a odoslané na parafovanie. Pri druhom Standard variante založenie s.r.o.,  bude zrealizované v priestoroch kancelárie a v prípade, že máte nejaké dotazy  alebo potrebujete niektoré náležitosti konzultovať, budú tieto riešené  priamo s pracovníkmi kancelárie. Súčasťou je vypracovanie všetkých potrebných dokladov pre založenie spoločnosti.

Po založení spoločnosti bude tiež dôležité vybaviť priestory kancelárie výpočtovou technikou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každej firmy bez ohľadu na zameranie a predmet podnikania. Pri počítačoch treba prihliadať aj na grafické karty, ktoré zobrazujú grafický výstup na monitor počítača.  Na tlač papierových dokumentov v klasickom čiernobielom alebo farebnom prevedení je dôležité výstupné zariadenie – tlačiareň. Náplne do tlačiarní – cartrigde spĺňajú prísne kritéria kvality. Výhodnejšie je používať kompatibilné cartrigde , ktoré ušetria 30 – 40 % nákladov na tlač.

V zmysle zákona č. 289/2008 vyplýva pre podnikateľa povinnosť používať registračné zariadenie, tzv. fiškálne pokladne s platným certifikátom. Toto zariadenie je majiteľ zároveň povinný zaregistrovať na daňovom úrade, kde mu bude pridelený daňový kód pokladne.

Ak je Vašou prioritou poskytovať  služby, ale nemáte dostatok financií, profesionálne požičovne poskytnú  kvalitné služby pre zákazníkov i obchodných partnerov v zmysle platného cenníka. Pôžičky online presadzujú nielen bankové spoločnosti, ale čoraz viac nebankové spoločnosti formou internetu. Aj napriek tomu, že sú v porovnaní s bankovými úvermi drahšie, pre niektorých sú najrýchlejšou formou získania pôžičky na trhu.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

júl

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

13júl8:30Komplexný zákonník práce v praxi a novela zákona účinná od 1.1.20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Mzdy a odvody

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X