Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

V Trnave ponúknu prácu desiatky medzinárodných firiem

Pak3.jpg
Fotografia z Veľtrhu práca a Kariéra v Trnave, rok 2014
8. októbra 2015 Zdroj Kharisma, s. r. o. Tlačiť

Veľtrh Práca a Kariéra sa uskutoční 20. a 21. októbra 2015 a je tretím najväčším veľtrhom práce na Slovensku. Spoločnosti z oblasti strojárstva, telekomunikácií, vzdelávania či automobilového priemyslu tu budú hľadať zamestnancov. Súbežne prebiehajúca výstava Podnikanie a Franchising poskytne záujemcom potrebné informácie o začiatkoch a fungovaní biznisu.

Spoločnosti z rozličných oblastí priemyslu budú hľadať nových zamestnancov

Druhý ročník pracovného veľtrhu Práca a Kariéra, ktorý sa uskutoční v trnavskom hoteli Holiday Inn v dňoch 20. a 21. októbra napomôže aktivite na pracovnom trhu v regióne západného Slovenska. Kým úspešné spoločnosti z rozličných oblastí priemyslu budú hľadať nových zamestnancov, uchádzači o prácu sa tu môžu naučiť, ako napísať profesionálny životopis a ako sa presadiť medzi konkurenciou. Súčasne prebiehajúca výstava Podnikanie a Franchising, ktorá sa uskutoční po prvý raz, predstaví možnosti  i nástrahy podnikania.

Etablované spoločnosti z oblasti strojárstva, telekomunikácií, vzdelávania, automobilového priemyslu, bankového sektora, poisťovníctva, logistiky alebo daňového poradenstva budú na veľtrhu Práca a Kariéra v Trnave hľadať nových zamestnancov. Medzi vystavovateľmi sa predstavia firmy ako ZF Slovakia, Boge, www.fullindustry.com, SWAN, PSA Peugeot Citroën, Accenture, Železnice SR, ISTP, MetLife, Prvá stavebná sporiteľňa, Datalogic, Metal Design, Magna Slovteca, Slovenské elektrárne, Streit, PricewaterhouseCoopers, či Amazon.

„V tomto roku budú pripravené aj pracovné ponuky pre opatrovateľky do štátov Európskej únie alebo pracovné ponuky do zahraničia pre študentov. Medzi nové spoločnosti, ktoré sa na veľtrhu Práca a Kariéra predstavia, patria spoločnosti Dell, Home Credit, Maccaferri, Slovenské elektrárne, NN Životná poisťovňa, Faurecia, Antolin Trnava, InJoy či Promedica 24,“ spresnil Miroslav Koleník zo spoločnosti ConsultSK Slovakia, ktorá je organizátorom pracovného veľtrhu.

Návštevníci, ktorí si hľadajú prácu alebo majú záujem zmeniť zamestnanie, sa tak môžu o pracovných pozíciách dozvedieť priamo od zástupcov spoločností. Rovnako sú pripravené prednášky a workshopy plné užitočných informácií o tom, ako sa pripraviť na pracovný pohovor, ako zvládnuť pohovor v anglickom jazyku alebo sa dozvedieť o platových ohodnoteniach v rôznych typoch zamestnania. „Pre uchádzačov o zamestnanie sme pripravili možnosť priamo na veľtrhu Práca a Kariéra konzultovať svoje životopisy s personalistami a všetci uchádzači o prácu v priemysle a stavebníctve si budú môcť vytvoriť online profesijný profil na pracovnom portáli pre špecialistov,“ spresnil Marek Uškrt, manažér pracovného portálu www.fullindustry.com, ktorý sa špecializuje na odborné pozície v priemysle a stavebníctve.

Prebiehať aj výstava Podnikanie a Franchising

Súbežne s pracovným veľtrhom bude v priestoroch hotela Holiday Inn prebiehať aj výstava Podnikanie a Franchising, ktorá ponúkne možnosti na podnikanie pre začínajúcich aj existujúcich podnikateľov a poskytne informácie o výhodách a fungovaní podnikania na báze franšízy. „Na veľtrhu sa budú prezentovať slovenské a medzinárodné spoločnosti, ktoré ponúkajú viacero typov obchodnej spolupráce. Výstava Podnikanie a Franchising je určená pre tých, ktorí chcu začať podnikať, prípadne zmeniť alebo rozšíriť svoje podnikateľské aktivity,“ priblížil Igor Holéczy z organizačného výboru spoločnosti ConsultSK Slovakia.

Sprievodný program bude zameraný na rôzne aspekty podnikania – možnosti získania finančných prostriedkov na podnikanie, konzultácie o podnikateľstvom zámere, budovanie značky, internetový marketing či podnikateľské vzdelávanie. Startupisti a ambiciózni podnikatelia si môžu vypočuť príbeh Tamary Osaďanovej, e-ženy roka 2013 a zakladateľky zážitkovej donáškovej služby Bruncher.sk, ktorá vybudovala firmu počas rodičovskej dovolenky a momentálne prináša podnikateľskú príležitosť do Trnavy, Nitry a Trenčína, kde hľadá spolupracovníkov na rozbeh novovznikajúcich pobočiek.

Spoločnosť ConsultSK Slovakia organizuje veľtrh Práca a Kariéra 2015 v spolupráci s Úradom práce v Trnave. Partnerom oboch podujatí je mesto Trnava.

Vstup na obe výstavy je bezplatný.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Témy

podnikaniepracovné ponukyTrnavavýstava

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Franchising

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

apríl

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

06máj8:30Aktuálne zmeny v zamestnávaní cudzincov z tretích krajín8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Personalistika

06máj8:30Právne minimum pre starostov a primátorov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X