Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Všetko platí, máme aj čosi navyše

Všetko platí, máme aj čosi navyše
PSS
4. novembra 2011 Tlačiť

(PR) Všetky výhody stavebného sporenia zostanú zachované aj v budúcom roku. Nič sa nemení, všetko bude po starom. Výstižná veta pre aktuálnu situáciu v stavebnom sporení. Hoci sa Ministerstvo financií SR snažilo urobiť v tomto jedinečnom systéme zmenu, napokon ju poslanci NR SR zastavili. Veto prezidenta neprelomili a tak 16-ta novela zákona o stavebnom sporení nevstúpi do platnosti.

Stabilita a bezpečnosť

Stavebné sporenie zostáva aj naďalej stabilné a bezpečné. Poskytuje istotu pre všetkých sporiteľov, či už súčasných alebo nových, ktorí sa rozhodli alebo rozhodnú sporiť si na lepšie a krajšie bývanie. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., poskytuje garantovaný 2-percentný úrok, ktorý sa počas celého sporenia nemení. Rovnako máte istotu, že zhodnotenie vašich vkladov, aj vďaka nezmenenej štátnej prémii, bude o 1,5 % vyššie ako pri bežných termínovaných účtoch. A asi to najdôležitejšie,  po splnení podmienok, máte v PSS, a. s., nárok na výhodný stavebný úver s úrokovou sadzbou už od 2,9 % ročne. A nezabudnite, aj tá je garantovaná počas celej doby splácania úveru.

 

Štátna prémia sa nemení

Pre mnohých ľudí platí veta – stavebné sporenie rovná sa štátna prémia. Doslovne to určite neplatí, pretože tento finančný systém nie je len o podpore zo strany štátu. Ak však je pre vás štátna prémia jedným z dôležitých faktorov, máme dobrú správu. Štátna prémia sa v budúcom roku nemení. Ak si budete sporiť v PSS, a. s., môžete získať až 10 % z vkladov, maximálne 66,39 € ročne.

 

Dáme vám niečo navyše

Určite si pamätáte starú známu múdrosť: Kto šetrí, má za tri. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., však ide ešte ďalej. Do konca novembra platí: Kto šetrí, má za sto! PSS, a. s., ponúka bonus 33,61 €, ktorým takpovediac dorovnáva štátnu prémiu na 100 €. Táto výnimočná akcia platí do konca novembra, preto neuvažujte dlho a uzatvorte si zmluvu o stavebnom sporení práve teraz. Na získanie bonusu je potrebné vložiť do konca tohto roka na účet stavebného sporenia aspoň 663,90 €. Výška vkladu je však neobmedzená. Bonus môžu získať aj súčasní klienti, ak si uzatvoria novú, resp. následnú zmluvu a uskutočnia na ňu aj požadovaný vklad.

 

Resumé

Prvá stavebná sporiteľňa ponúka aj naďalej stabilný produkt, ktorý po 1. januári 2012 nečakajú žiadne negatívne zmeny. Vaše peniaze budú v PSS, a. s. v bezpečí. A okrem toho, máte jedinečnú príležitosť uzatvoriť zmluvu, šetriť a získať až 100 € ešte v tomto roku.

 

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., vznikla v roku 1992. Jej akcionármi sú významné európske bankové inštitúcie – Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, Nemecká spolková republika, Raiffeisen Bausparkassen Holding G.m.b.H., Wien, Rakúska republika, Erste Group Bank AG, Wien, Rakúska republika a Slovenská sporiteľňa, a. s., Bratislava, Slovenská republika. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je už 19 rokov jednotkou na trhu stavebného sporenia. Viac ako 2 milióny občanov Slovenska uzatvorili v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., vyše 3 milióny zmlúv o stavebnom sporení.  Zmluvu môžete uzatvoriť na celom Slovensku. Navštívte ktorúkoľvek kanceláriu obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne, a. s. Kontakty aj podrobnejšie informácie nájdete na www.pss.sk.

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

19aug8:30Zmenky a ich využitie v praxi – účtovný, daňový a právny pohľad8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X