Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Sedem užitočných mobilných aplikácií pre podnikateľov

Sedem mobilných aplikácií pre podnikateľov
Ilustračné foto: FreeDigitalPhotos.net
23. mája 2014 Zdroj Podnikam.SK, MM Tlačiť

Aplikácie, ktorými vybavíte svoj smartfón či tablet, môžu viesť k lepšej lepšej produktivite či timemanažmentu.

Za užitočné aplikácie nemusíte platiť desiatky eur

Bizzabo

S aplikáciou Bizzabo sa zmení aj obyčajná konferencia na moderný priestor zdieľania názorov, myšlienok a kontaktov. Organizátorom konferencií umožňuje vytvorenie udalosti a všetkým prítomným si stiahnuť dôležité údaje. Vďaka aplikácii sami účastníci môžu medzi sebou v aplikácii komunikovať a zdieľať kontakty. Už žiadne vizitky, žiadne pýtanie si e-mailu. Aplikáciu si za jediný rok stiahlo viac než 100 000 užívateľov.

Android, iOS

Toggle

Nástroj pre freelancerov aj obchodníkov. Nie je nič jednoduchšie, ako po začiatku práce dotknúť sa mobilu, ktorý zaznamená začiatok aktivity. Nový klient, nové kliknutie. Na konci dňa viete, čomu ste koľko času venovali. Kde sa dá skresať, alebo za čo si vzhľadom na čas vypýtať viac peňazí. Toggle je automaticky synchronizovaný s vašim kontom v mobile aj na webe. Je teda jedno, kde zadáte vaše pracovné činnosti, všetko bude v prehľadom grafe s denným, týždenným, mesačným aj ročným diagramom vašich pracovných činností.

web

Dropbox

Úložisko pre všetky dôležité dokumenty, ktoré potrebujete mať stále poruke, či už v mobile, počítači, alebo kdekoľvek. Zároveň umožňuje ich ochranu v prípade straty či poškodenia vašich zariadení. Jednoduchá inštalácia do počítača vytvorí samostatný priečinok, ktorý môžete okamžite používať ako svoj odkladací priestor. Je nezávislý od počítača a kdekoľvek sa prihlásite do Dropboxu cez internet, máte všetky súbory k dispozícii. Samozrejmosťou je prístup priamo z mobilného telefónu. Ponúka aj možnosť odosielanie obrázkov, či súborov priamo k vám. Vďaka automatickej synchronizácii je všetko na jednom úložisku. Základná kapacita 1 GB je zdarma.

web, iOS, Android

Google Analytics

Pre majiteľ web stránok nenahraditeľný pomocník. Aplikácia spolupracujúca s najrozšírenejším monitoringom Google Analytics vám dá odpovede na návštevnosť vašich web stránok. Ponúka aktuálne dáta online, vyhodnotenie návštevnosti, či okamžitý prehľad a sledovanie kampane. V mobile a kdekoľvek na svete si môžete overiť, čo sa aktuálne deje na stránke, čo prináša klientov a čo nie. Google spolupracuje s Androidom, pre fanúšikov Apple je podobou aplikácia Analytics app.

Android

Genius Scan

Dôležitý dokument môžete aj odfotografovať, no s Genius Scan bude vyzerať ako naozaj naskenovaný. Vďaka aplikácii viete fotografiu orezať, vytiahnuť to podstatné, vybieliť, upraviť, spraviť z nej skutočne dokument prvotriednej kvality. Ovládanie je intuitívne a jednoduché, s minimálnymi nárokmi na čas. Zároveň súbor môžete okamžite z mobilu poslať na iný mobil, mailom, alebo do Dropboxu.

Android, iOS

Evernote

S totu aplikácoiu budete mať všetky poznámky stále po ruke. Evernote umožňuje ako veľký diár obsiahnuť nielen rukou písané poznámky, ale aj fotografie, súbory, web články, nahrávky, čím šetrí čas. Pod jednu zložku si môžete uložiť vlastné nápady, materiály, fotografie, vizitky z konkrétnej konferencie. Verzia zadarmo obsahuje upload poznámok na úrovni 60 MB za mesiac, v platenej verzii sa môžete „rozpoznámkovať“ až na 1 GB za mesiac. Pracovať s poznámkami sa dá online aj offline. Pre zákazníkov Telekomu je aplikácia v prémiovej verzii na pol roka bezplatne. Bežnému slovenskému podnikateľovi však plnohodnotne postačí aj free verzia. O aplikácii sme podrobnejšie písali aj tu.

web, iOS, Android

Quickoffice

Kancelária všade je heslo Quickoffice. Zdarma umožňuje nielen čítať, ale aj editovať, vytvárať  a upravovať súbory programov Word, Excel a PowerPoint a čítanie PDF. Upravené môžete zdieľať, posielať a ukladť. Nie je to nástroj na písanie kníh, či tvorbu účtovníctva, ale v prípade, že potrebujete spraviť v dokumente úpravy, alebo niečo dôležité doplniť, vyhovie plne vašim potrebám. Vďaka synchronizácii získate prístup k súborom na Disku Google a vo svojom zariadení. Aplikácia je zdarma.

iOS, Android

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Trendy a inovácie

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

27jún8:30Uhlíkové clo – CBAM8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

27jún8:30Uhlíkové clo – CBAM8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Clo

08júl8:30Vedenie a motivácia výrobných pracovníkov - Teamleader vo výrobe8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Manažérske zručnosti,Riadenie,žiadny

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X