Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Slovenský dizajn v Číne postúpil do finále

Slovenský dizajn v Číne postúpil do finále
Foto: Pavel Surový
28. mája 2014 Tlačiť

V kategórií profesionálny obalový dizajn medzi finalistov postúpila práca Pavla Surového dizajn etikiet a balenia pre pivo King’s Beer a v kategórií profesionálny logo dizajn až dva návrhy dizajnu loga Kravata a Pull & Bear. 

V tomto roku sa dostali do finále až tri dizajnérske práce Pavla Surového

Slovenský dizajnér, Pavel Surový (34) z Bratislavy, postúpil medzi finalistov na prestížnej celosvetovej súťaži HiiiBrand v Pekingu (Čína). V tomto roku súťažilo 1145 dizajnérskych prác z viac ako 40 krajín sveta. HiiiBrand je renomovaná a uznávaná celosvetová dizajnérská súťaž, v ktorej sa súťaží v troch kategóriach Identity, Logo a Packaging. V tomto roku sa dostali do finále až 3 Surového dizajnérske práce . 
 
                                                        
 
V kategórií profesionálny obalový dizajn medzi finalistov postúpila Surového práca dizajn etikiet a balenia pre pivo King’s Beer a v kategórií profesionálny logo dizajn až dva návrhy dizajnu loga Kravata a Pull & Bear. 
 
„Ide o veľký osobný úspech a aj krajiny za ktorú súťažím. Dizajnu som sa začal venovať v práci na obedňajších prestávkach pri káve v kaviarni. Rýchle nasadenie v zahraničných podnikoch Vás môže rýchlo spáliť. Aj rutinná a opakovaná práca často vie ochudobniť dušu. Mne práve grafický dizajn a filozofické knihy predstavovali útek do tvorivého sveta. Pri skicovaní s voňou kávy som našiel svoj kľud a oddych ikeď na 30 minút. Išlo o každodenný hoby. Z hry sa zrodil úspech. Som rád, že môžem dizajnom, formou a farbou každoročne predstavovať Slovensko po celom svete. V Číne už poznajú môj dizajnérsky štýl. Každoročne sa zúčastňujem na viacerých súťažiach, organizátori ma zaradili za VIP dizajnera.  Bol by som veľmi rád ak by sa aj Slovenská verejnosť dozvedela o mojej tvorbe a úspechoch,” hovorí nadšene Pavel.
 
Surový zíkal aj v minulosti viaceré prestížne svetové ocenenie za dizajn. Vrcholom jeho úspechu je víťazstvo v celosvetovej súťaži HiiiBrand o najlepší brand sveta s prácou Diva parfuméria. Do renomovanej súťaže bolo prihlásených 4 136 prác zo 60 krajín. 80 prác bolo nominovaných do finále z toho 2 Surového práce Mobi a Diva. V porote sedeli najznámejšie mená zo sveta dizajnu a brandingu: Wally Olins, Joe Duffy a Bart Crosby. 
 
Na AdPrintFestivale 2012 získal Design Angel Oscara za najlepší logo dizajn v Europe. Odborná a laická verejnosť na Slovensku nevie o týchto úspechoch. Ikeď Surovému dizajn predstavuje hobby jeho viaceré práce sú publikované v mnohých odborných knihách v Spojených štátoch, Singapure, Španielsku, Anglicku, Nemecku, Čine a v Japonsku.
 
Dizajn hovorí viac ako tisíc slov Surového dizajnérsku tvorbu si môžete pozrieť na www.surovy.sk.
 
Foto: Pavel Surový
 

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo a manažment
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Účtovníctvo verejnej správy
Umelá inteligencia
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

jún

11jún8:30Správne zverejňovanie zmlúv faktúr a objednávok v roku 2024 vo verejnej správe a samospráve8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

11jún8:30ESG agenda a dopady nemeckého zákona o náležitej starostlivosti v dodávateľských reťazcoch (LkSG) na slovenské obchodné spoločnosti8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

11jún8:30ESG agenda a dopady nemeckého zákona o náležitej starostlivosti v dodávateľských reťazcoch (LkSG) na slovenské obchodné spoločnosti8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Legislatíva, zákony

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X