Buďte správne informovaný! Získajte prémiový účet TU
Prihlásenie
Zakúpiť členstvo
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
FOAF.sk - Aký má firma zisk? Kto ju vlastní? Kto má dlhy? Zistite TU

Dobrá vec sa podarila

Dobrá vec sa podarila
PSS
1. decembra 2011 Tlačiť

Všetky výhody stavebného sporenia zostávajú. Štátna prémia bude aj v budúcom roku 10 % z vkladov, maximálne 66,39 €.

(PR) BRATISLAVA, 02. decembra – „Rokovanie NR SR v posledný novembrový deň potvrdilo, že zákony musia v tejto krajine platiť“, tvrdí predseda predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., Imrich Béreš. Poslanci NR SR akceptovali stanovisko Ústavnoprávneho výboru NR SR, zvážili možné riziká a napokon vypustili novelu zákona o stavebnom sporení z programu rokovania. Minister Ivan Mikloš ju predložil napriek tomu, že neuplynula potrebná 6-mesačná lehota od posledného schvaľovania. Plénum však o nej napokon nerokovalo, preto sa legislatívne podmienky stavebného sporenia nemenia.

Záleží vám na stabilite a bezpečnosti?Ak ste si na túto otázku odpovedali ÁNO, neváhajte a uzatvorte si zmluvu o stavebnom sporení. V budúcom roku vás v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., čakajú nižšie poplatky. A nepotrebovala na to žiadny zákon. Už dnes môžete využiť garantovaný 2-percentný úrok, ktorý sa počas celého sporenia nemení. Rovnako máte istotu, že zhodnotenie vašich vkladov, aj vďaka nezmenenej štátnej prémii, bude o 1,5 % vyššie ako pri bežných termínovaných účtoch. A asi to najdôležitejšie, po splnení podmienok, máte v PSS, a. s., nárok na výhodný stavebný úver s úrokovou sadzbou už od 2,9 % ročne. A nezabudnite, aj tá je garantovaná počas celej doby splácania úveru. 

Máme niečo pre každéhoStavebné sporenie myslí aj na najmenších a rovnako nezabúda na seniorov. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., ponúka sporenie JUNIOR EXTRA a SENIOR EXTRA. Deťom môžete sporiť od narodenia až do 18-teho roku veku. Vklady sa pritom úročia výhodnými dvoma percentami ročne. Iba k tomuto sporeniu získate bezplatnú EXTRA ISTOTU. To znamená, že v prípade úmrtia niektorého zo zákonných zástupcov podpísaných na zmluve, bude Prvá stavebná sporiteľňa,      a. s., pokračovať za neho v sporení až do nasporenia polovice cieľovej sumy, maximálne do výšky 10 tisíc eur. 

Ak máte nad 55 rokov a chcete si skvalitniť jeseň života, PSS, a. s., má pre vás sporenie SENIOR EXTRA. Začnite si sporiť a po šiestich rokoch vám PSS, a. s., môže vyplácať rentu, čím si prilepšíte k dôchodku či zárobku.

 

Darujte si štátnu prémiu66,39 € – suma, ktorú si môžete rozbaliť pod vianočným stromčekom tento aj budúci rok. Dobrá vec sa podarila, výška štátnej prémie v stavebnom sporení sa totiž nemení. Ak do konca tohto roka budete mať na účte stavebného sporenia 663,90 €, maximálna štátna prémia je vaša. PSS, a. s., vám ju pripíše na začiatku budúceho roka. To isté platí aj pre rok 2012. Ak do jeho záveru vložíte 663,90 €, maximálna výška štátnej prémie zostáva nezmenená. Urobte si čarovné Vianoce 2011 aj 2012. 

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., vznikla v roku 1992. Jej akcionármi sú významné európske bankové inštitúcie – Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, Nemecká spolková republika, Raiffeisen Bausparkassen Holding G.m.b.H., Wien, Rakúska republika, Erste Group Bank AG, Wien, Rakúska republika a Slovenská sporiteľňa, a. s., Bratislava, Slovenská republika. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je už 19 rokov jednotkou na trhu stavebného sporenia. Viac ako 2 milióny občanov Slovenska uzatvorili v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., vyše 3 milióny zmlúv o stavebnom sporení.  Zmluvu môžete uzatvoriť na celom Slovensku. Navštívte ktorúkoľvek kanceláriu obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne, a. s. Kontakty aj podrobnejšie informácie nájdete na http://www.pss.sk/. 

 

Odporúčané ebooky

K téme

FOAF.sk firmy - Hosp. výsledky, súvahy, výkazy, DLHY, vlastníci - Zistite TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

Poradca podnikateľa a živnostníka

Prémiový obsah pre členov klubu Podnikam.sk

Zobraziť ďalšie články

Seriály na Podnikam.sk

Školenia, semináre, kurzy

BOZP - Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
BOZP vo výrobe
Cash flow
Clo
Clo a logistika
Controlling
Dane a účtovníctvo
Doprava
Dotácie
DPH - Daň z pridanej hodnoty
DzP - Dane z príjmu
Enviro
Environmentalistika
Eurofondy
Finančné riadenie
IAS/IFRS
Industry 4.0
ISO
Komunikačné zručnosti
Koronavírus
Legislatíva a zákony
Legislatíva, zákony
Logistika
Manažérske zručnosti
Manažment
Marketing
Marketing a predaj
Marketingové zručnosti
Medzinárodné účtovné štandardy - IAS/IFRS, US GAAP
Medzinárodné účtovné štandardy (IAS/IFRS, US GAAP)
Medzinárodné zdaňovanie
Mzdy a odvody
Nehnuteľnosti
Osobný rozvoj
Ostatné dane
Personalistika
Počítačové zručnosti
Pohľadávky
Pracovné právo
Právo
Právo, Pracovné právo
Predaj
Riadenie
Riadenie firmy
Riadenie ľudských zdrojov
Samospráva
Školstvo
Školy
Smernice
Stavebníctvo
Účtovníctvo
Účtovníctvo a dane
Verejná správa
Verejné obstarávanie-obstarávateľ
Verejné obstarávanie-uchádzač
Výroba
žiadny
Živnosť

august

10aug8:30Transferové oceňovanie komplexne - trojdňové školenie pre začiatočníkov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

10aug8:30Transferové oceňovanie komplexne - trojdňové školenie pre začiatočníkov8:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:DPH

18aug8:30Aktuálne zmeny Infozákona a najčastejšie problémy aplikačnej praxe v druhom polroku 20228:30 Udalosť usporiadaná: Verlag Dashöfer, s.r.o. Typ Udalosti:ŠkolenieOblasť školenia:Samospráva

Zobraziť všetky školenia

Eshop Podnikam.sk

Prejsť do eshopu

Zoznam firiem B2B

Zobraziť všetky firmy
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu. Ochrana osobných údajov | Podmienky používania | Kontakt | GDPR - Nastavenie sukromia
X